Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.

U nas kupisz bon online

Kup teraz, wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy na dowolne usługi i produkty z naszej oferty.
Dodatkowo Do każdego wydanego 50 zł dodajemy 10 zł gratis !!

Kup bon

Salon Beauty Room

Parzęczewska 19a, 95-100 Zgierz

ZE WZGLĘDU NA OBECNĄ SYTUACJĘ WPROWADZAMY PRZERWĘ OD ZAPISÓW ONLINE DO 1 KWIETNIA. NA DZIEŃ DZISIEJSZY PRACUJEMY NORMALNIE JEDNAK NIE PRZYJMUJEMY NOWYCH ZAPISÓW. BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO W ZALEŻNOŚCI OD ROZWOJU SYTUACJI.

Na rynku można znaleźć całe mnóstwo salonów, świadczących usługi fryzjersko – kosmetyczne. Ciężej, gdy przychodzi wybrać jeden z nich. Proponujemy Ci więc skorzystanie z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że atmosfera naszego salonu zagwarantuje Ci odprężenie i relaks. Wszystkie zabiegi wykonywane są z założeniem osiągnięcia jak największej satysfakcji klienta!
W naszym salonie każdy może zadbać o siebie w sposób kompleksowy. Można nawet rzec, że pielęgnacja w naszym salonie odbywa się dosłownie „od stóp do głów”. W swojej ofercie posiadamy usługi kosmetyczne typu manicure, pedicure, przedłużanie rzęs, makijaż permanentny i okolicznościowy, hennę, przekłuwanie uszu, a także depilację woskiem.
Odwiedzając Salon Beauty Room, możesz skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych twarz oraz modelujących sylwetkę. Do wyboru masz m.in. karboksyterapię, mezoterapię, masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne i odżywcze.
To jednak jeszcze nie wszystko. Świadczymy także usługi fryzjerskie, a mianowicie keratynową odbudowę włosów, zagęszczanie i przedłużanie włosów, farbowanie, upięcia na każdą okazję oraz strzyżenie damskie i męskie. Zapewniamy, że nasz zespół wykonuje swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem.
Salon Beauty Room idzie z duchem czasu, dlatego też ułatwiliśmy swoim klientom rezerwację terminów. Na wybrany zabieg możesz już teraz umówić się online! To szybki, prosty i bardzo wygodny sposób. Nasz salon znajdziesz w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 19a. Zapraszamy!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Program lojalnościowy

  • System komentarzy

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.