Przejdź do głównej zawartości

Salon Beauty Paulina Skarłosz

Gałeczki 41, 41-500 Chorzów (Wejście od klatki schodowej. Parking z przodu i z tyłu budynku)

Chcesz zadbać o siebie w Chorzowie? Odwiedź Salon kosmetyki i makijażu permanentnego Pauliny Skarłosz, który mieści się przy ul. Gałeczki 41/44 ( wejście od klatki schodowej ). To utalentowana kosmetyczka, której umiejętności zostały potwierdzone licznymi certyfikatami. W 2018r zdobyła pierwszą nagrodę kosmetyczki roku w zorganizowanym konkursie Dziennika Zachodniego. Jej umiejętności sprawiają, że salon urody cieszy się popularnością wśród klientek. Wszystkie zabiegi wykonywane są tu z dużą starannością, przy wykorzystaniu wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych. Salon ten powstał z ogromnej pasji i tak też jest prowadzony.

Specjalnością Pauliny Skarłosz jest makijaż permanentny. Ponadto można skorzystać tu z regulacji oraz henny brwi i rzęs, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz (m.in. Mezoterapia, peeling kawitacyjny czy ultradźwięki, depilacja woskiem, depilacja laserowa, manicure i pedicure). Można tu również kupić bony upominkowe, które staną się miłym prezentem dla każdej zadbanej kobiety, który świetnie sprawdzi się na urodziny, imieniny czy Dzień Matki.

Wnętrza salonu zostało urządzone z dużą starannością. To mały azyl dla pań, które lubią piękne otoczenie. Wyjątkowe dekoracje, miękkie meble i przemiła obsługą sprawiają, że jest to miejsce, w którym można naprawdę odpocząć i odciąć się od codziennych problemów.

W salonie Pauliny Skarłosz niedawno zostało wprowadzone duże udogodnienie dla klientów – możliwość umawiania się na zabiegi przez Internet. Polecamy tę metodę rezerwacji wizyt i zapraszamy na zabiegi upiększające do miejsca, w którym panuje naprawdę przyjemna atmosfera

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa