Salon Artnail

Zwierzyniecka 25, 31-105 Kraków

Salon ARTNAIL to w pełni profesjonalny, pomocny personel, przyjemna atmosfera, indywidualne podejście ale także najnowsze odcienie i olbrzymie gamy barw lakierów Zoya, Essi, Orly czy Chanel. W ofercie również na przedłużanie rzęs metodą 1:1.  

4.7
18 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Do salonu chodzę od 2 lat i jestem bardzo zadowolona usługi wykonywane przez dziewczyny super ,atmosfera rowniez luźna ,zabawnie można sie zrelaksować porozmawiać. Polecam ten salon z czystym sumieniem !

 • LA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo się cieszę ze trafiłam do salonu Artnail a w szczególności do Pani Justynka i z czasem do pani Urszuli jestem bardzo zadowolona z wykonywanych usług w tym salonie a mianowicie manicure pedicure i rzeski dziękuję zawsze zadowolona klientka ...

 • MS
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja rowniez polecam Artnail miła luźna atmosfera widać ze Panie pracujące sie szanują każda sobie pomaga i jest miło pozazdrościć takiej atmosfery ❤️I takiej pracy w której nie ma presji Byłam na zabiegu u Pani Uli ze zdobieniami i polecam ;)

 • ZO
  5.0
  niezweryfikowany

  Do salonu trafiłam z Facebooka. Jakiś czas obserwowałam prace Pań z Artnail, ale byłam klientką innego salonu. Gdy byłam zmuszona umówić się na naprawę jednego paznokcia, a moja kosmetyczka była na urlopie zapisałam się do Artnail i wiem, że już tam zostanę. Jakość na bardzo wysokim poziomie, ale najfajniejsza w tym miejscu jest atmosfera. Dziewczyny są bardzo profesjonalne, zawsze uprzejme, chętne do udzielania odpowiedzi. Zdecydowanie salon godny polecenia.

 • KA
  2.0
  niezweryfikowany

  W salonie tylko dobrze traktowane są koleżanki pani Justyny. Inne klientki traktowane po macoszemu. Bardzo głośno, zwłaszcza, że niektóre businesswomen ( koleżanki pani Justyny) zapominają, że nie są jedyne w salonie ( prowadzą co minutę rozmowy przez telefon wręcz wydzierając się. Wygląda to na towarzystwo wzajemnej adoracji.
  Niektóre pracujące tam panie zwłaszcza pani Magda wiecznie naburmuszona jakby pracowała tam za karę. Ceny wysokie w stosunku do jakości.
  Jedna pani zaczyna w połowie inna przejmuje bez słowa wyjaśnienia co się dzieje.
  Po zakończonym zabiegu i oczekiwaniu na osuszenie paznokci, nikt się nie zainteresował żeby podejść i sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Wygląda na to, że już tyle mają klientów, że nie zależy im na wysokiej jakości obsługi. Nie polecam i na pewno już tam nie wrócę.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.