Safe and Beauty gabinet bezpiecznej kosmetyki i wizażu - Opinie

Rynek 8, 37-100 Łańcut
5.0
3 opinie

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja pierwsza wizyta. Do gabinetu trafiłam dzięki świetnej stronie internetowej gabinetu.
  Wizyta przeprowadzona super profesjonalnie, do tego przyjemnie. Zabieg (oxybazja, zimne oczyszczanie skóry i świetnie wykonana henna i regulacja brwi) poprzedziło profesjonane badanie skóry oraz dokładny wywiad dotyczący codziennej pielęgnacji, której błędy zostały mi wyraźnie wskazane. Otrzymałam listę kosmetyków, które powinnam zmienić/stosować. Po raz pierwszy kosmetyczka postawiła nacisk nie tylko na sam zabieg, ale także na codzinne nawyki pielęgnacyjne, które mogą pomóc w utrzymaniu efektów zabiegu lub też zaszkodzić.
  Zdecydowanie polecam, ja z pewnością wrócę.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  wykonywalam stylizacje brwi ,efekt swietny,kolor na brwiach utrzymywal sie dlugo.Wszystko wykonane bardzo higienicznie,kosmetyczka uzywala sterylnych narzedzi,na co zwrocilam uwage.W gabinecie bardzo czysto i przyjemnie,można sie zrelaksowac.Polecam :)

 • JA
  5.0
  niezweryfikowany

  Kasia zrobiła mi piękny makijaż, w którym czułam się super. Delikatny (naturalny efekt) i trzymał się do rana - wszystkim się podobał, mi przede wszystkim :D. Wykonany na profesjonalnych kosmetykach. Cena zdecydowanie adekwatna do jakości :). Polecam!