Potrzebujesz równowagi? Zapraszamy do Zen Spa, gdzie pomożemy Ci w odzyskaniu utraconej harmonii. Wiemy jak upiększyć ciało oraz rozpieścić zmysły. Nasi pracownicy to bardzo sympatyczne osoby o wysokich kompetencjach. W Zen Spa czekają na Państwa: terapeuta spa, kosmetolog, masażysta holistyczny oraz lekarz medycyny estetycznej, którego wiedza i umiejętności są gwarancją bezpieczeństwa zabiegów upiększających.

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, aby znalazły się w niej usługi, które pozwolą Państwu czuć się lepiej i atrakcyjniej. Wykonujemy różnorodne zabiegi spa na twarz i ciało, a wśród nich rytuały odprężające, odmładzające oraz odchudzające. Jesteśmy specjalistami w zakresie relaksujących i leczniczych masaży. Naszym Klientom możemy zaproponować również profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak toksyna botulinowa i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. W naszym salonie warto skorzystać także z depilacji IPL, leczenia nadpotliwości oraz porad dietetycznych, które pomogą zrzucić zbędne kilogramy i pozwolą ukształtować dobre nawyki żywieniowe.

Na wyjątkowe chwile w Zen Spa zapraszamy do Gdańska, na ul. Wajdeloty 12 A (w pobliżu stacji SKM Gdańsk Wrzeszcz). Nasi Klienci mogą zaparkować auta w pobliżu budynku. Za usługi można płacić kartą lub gotówką. Zachęcamy do umawiania się na wizyty. Zrobimy wszystko, aby mogli Państwo prawdziwie odpocząć i poczuć się jeszcze atrakcyjniej.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa