Zakątek Piękna

Witolda 7 , 26-600 Radom

Dermaheal LL 5ml usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu

  • Dermaheal LL 5ml usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu 60 min
    200 zł
    Rezerwuj

Jest to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Lipoliza iniekcyjna z użyciem preparatu Dermaheal to wysokiej skuteczności zabieg pozwalający zredukować miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, połączony z regeneracją i poprawą elastyczności skóry. Dzięki wykorzystaniu peptydów biomimetycznych i zaawansowanej biotechnologii zabieg w krótkim czasie wymodeluje sylwetkę – wyszczupli kolana, uda, biodra, brzuch a także zlikwiduje „drugi podbródek”.Zabieg polega na ostrzyknięciu wybranych okolic ciała koktajlem zawierającym aktywne składniki:

    - fosfatydylocholinę (skutecznie rozbijającą tłuszcz w komórkach),
    - multiwitaminy,
    - aminokwasy,
    - minerały,
    - rk-Oligopeptyd-2, który wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej oraz odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry,
    - L-karnityna - odpowiedzialna za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie Oligopeptyd CG-IFG1 wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry.

Zaleca się, aby zabieg był powtórzony od 3 do 5 razy, w odstępach 2 lub 3 tygodniowych. Bezpośrednio po zabiegu, pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, gdyż w miejscach depozytów preparatu często pojawia się stan zapalny, objawiający się zaczerwienieniem oraz delikatnym obrzękiem. Wszelkie efekty uboczne ustępują do 24 do 48 godzin po odbyciu zabiegu.

Proces nakłuwania skóry i wprowadzania preparatu odbywa się przy użyciu bardzo cienkich igieł o około centymetrowej długości. Samo przerwanie ciągłości naskórka igłą nie jest bolesne, jednak większość specjalistów stosuje krem znieczulający na miejsca poddane iniekcji. Skóra bezpośrednio po zakończeniu zabiegu ma na sobie drobne ślady w postaci punktów nakłucia lub drobnych grudek. Zaleca się aby po lipolizie Dermaheal LL przeprowadzić delikatny masaż, w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu oraz drenażu limfatycznego lub innego poleconego przez specjalistę zabiegu. Proces ten wspomaga i usprawnia wydalanie zniszczonych komórek tłuszczowych z organizmu człowieka.

Wskazania:
- likwidacja miejscowej tkanki tłuszczowej;
- działanie ujędrniające;
- poprawa napięcia sprężystości skóry.

Przeciwwskazania:
- ciąża;
- okres laktacji;
- schodzenia wątroby i dróg żółciowych;
- choroby immunologiczne;
- infekcje;
- alergia na składniki preparatu;
- przyjmowanie środków przeciwkrzepliwych;
- niewyrównana cukrzyca.

Cena dotyczy zużycia 5ml produktu

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.