Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Przejdź do głównej zawartości

Opisy zabiegów dostępne na stronie: https://wroclaw.yasumi.pl/ w zakładce OFERTA.

Witaj w świecie japońskich rytuałów i specjalistycznych zabiegów HIGH TECH, witaj w Yasumi.
Jesteśmy gabinetem z ponad 5 letnim doświadczeniem zlokalizowanym w samym centrum miasta.
Znajdujemy się na ulicy Ślężnej, tuż obok galerii Wroclavia oraz niedaleko dworca autobusowego i PKP.

YASUMI [jap. relaks, wakacje]- to polska marka, która powstała ponad 15 lat temu - tworzymy profesjonalne kosmetyki i zaawansowane zabiegi oraz japońskie rytuały, dzięki którym możesz poczuć klimat prawdziwej Japonii.

Yasumi to przede wszystkim:
- sztab profesjonalistów - regularnie doskonalimy swoje umiejętności, byś czerpał pełną satysfakcję z oferowanych przez nas usług.

- dalekowschodni klimat - tworząc nasze produkty i usługi, inspirujemy się kulturą Japonii. Wypróbuj kosmetyków na bazie ryżu lub poddaj się magii dalekowschodnich rytuałów pielęgnacyjnych tj. Shido czy Sentaku.

- dbałość o szczegóły - relaksująca muzyka, kojące zmysły aromaty, przyjazna i dyskretna obsługa – w Yasumi dbamy o każdy szczegół Twojej wizyty – bo jesteś dla najważniejszy!

- szeroki wachlarz usług - w naszej ofercie znajdziesz zarówno zabiegi kosmetologiczne, dające szybkie i trwałe efekty terapeutyczne, jak i relaksacyjne rytuały wellness.

- bezpłatna konsultacja - dogłębny wywiad i ocena stanu skóry to klucz do dobrego planu działania - tym zajmą się nasze ekspertki!

- specjalistyczne preparaty - w naszym instytucie pracujemy na profesjonalnych produktach naszej marki - zalecamy również dobraną pielęgnację domową pod okiem kosmetologa.

- bony podarunkowe - zaproszenie do SPA na każdą okazję opakowane w eleganckie pudełeczko w japońskim klimacie! To świetny pomysł na prezent!

Mamy nadzieję, że poznamy się bliżej!
DO ZOBACZENIA W YASUMI.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa