Yasumi ul.Śliczna 32

Przejdź do głównej zawartości

Staramy się pracować tak jak sami chcielibyśmy być obsłużeni... - przekonajcie się Państwo sami :)
Kilka najważniejszych informacji:
- podczas rezerwacji wizyty online wymagana jest przedpłata w wysokości 50% wartości usługi, traktowana jest ona jako bezzwrotny zadatek, przesunięcie lub odwołanie terminu wizyty jest możliwe najpóźniej na 72h przed.
- nie wiesz jaki zabieg byłby dla Ciebie dobry? Skontaktuj się z nami lub umów się na konsultację z zabiegiem (twarz/ciało) a w opisie napisz nam o co chodzi.
- zapoznaj się z podanym poniżej regulaminem "covidovym" - przestrzegamy go w 100% i nie ma od niego odstępstw - zdrowie Wasze i nasze jest dla nas priorytetem!

Regulamin wizyt w gabinecie Yasumi ul. Śliczna 32 w warunkach zagrożenia zakażeniem SARS-CoV-2
Szanowni Klienci! W związku z zagrożenia zakażeniem SARS-CoV-2 i w trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami. Mają one na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia oraz zwiększenie bezpieczeństwa zarówno klientów jak i pracowników naszego Instytutu. Prosimy Was o zapoznanie się z nowym Regulaminem wizyt:

Przed każdym zabiegiem będzie przeprowadzony wywiad epidemiologiczny. Ankieta przeprowadzana jest w związku z zagrożeniem koronawirusem.
Klient wchodząc do budynku powinien mieć na sobie maseczkę. Po wejściu do gabinetu zostanie poproszony o dezynfekcję rąk/rękawiczek.
Klienci przychodzący na zabieg zostaną poproszeni kolejno o: dezynfekcję rąk/rękawiczek, udanie się do łazienki w celu umycia i dezynfekcji rąk.
Informujemy, że prowadzimy rejestr osób przychodzących na zabiegi.
Na wizyty prosimy przychodzić bez osób towarzyszących! Osoby niepełnoletnie oraz niepełnosprawne powinny stawić się na wizytę z jednym opiekunem. W przypadku pacjentów niepełnoletnich lub wymagających osoby towarzyszącej – zarówno klient, jak i osoba towarzysząca przechodzą ww. procedurę.
W gabinecie jest zakaz używania/wyciągania telefonu komórkowego.
Na wizytę stawiamy się punktualnie. Jeżeli przybędziesz za wcześnie prosimy Cię o poczekanie przed budynkiem lub w samochodzie i poinformowanie nas o wcześniejszym przybyciu telefonicznie lub poprzez wiadomość SMS.
Przed wykonaniem zabiegu odbędzie się bezdotykowy pomiar temperatury ciała.
Na zabiegi przyjmujemy wyłącznie klientów z ujemnym wywiadem epidemiologicznym. Jeżeli masz jakiekolwiek objawy chorobowe zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania przez nas usług.
Do każdej wizyty doliczana jest opłata sanitarna w wysokości 5 zł.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online