Wilczycka29 Beauty&Spa

Przejdź do głównej zawartości

Odpręż się w miejscu, które zostało stworzone z myślą o przyjemnym wypoczynku. Wilczycka29 Beauty & Spa to prawdziwa świątynia relaksu, gdzie poprawisz urodę, odprężysz ciało i oczyścisz umysł.
Przytulne gabinety, wygodne fotele, klimatyczna atmosfera i miła obsługa sprawiają, że czas spędzany na Wilczyckiej przyjemnie zwalnia.

Oferta Wilczycka29 Beauty & Spa jest bardzo szeroka. Można znaleźć w niej zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni i stóp oraz okolic oczu. Ponadto wykonywane są tu makijaże permanentne oraz mezoterapia bezigłowa. Nasze kosmetyczki przygotowują również efektowne makijaże na specjalne okazje.
Wśród wyjątkowych zabiegów dostępnych w Beauty & Spa szczególnie polecamy manicure wzbogacony o hand spa, botox i laminację rzęs, a także rytuały firmy Klapp Cosmetics.

Wszystkie zabiegi wykonywane są w nowoczesnych, starannie zaaranżowanych gabinetach. Kosmetyczki z Wilczyckiej29 pracują jedynie na kosmetykach najwyższej klasy. Nasz personel to osoby o dużych umiejętnościach. Wszystkie zabiegi wykonują z niezwykłą starannością, tak aby były bezpieczne i przyjemne dla klientów.

Wilczycka29 Beauty & Spa położona jest w podwrocławskim Kiełczowie. Kompleks zlokalizowany jest w Kiełczowskim Centrum BEAUTY & SPA. Można tu łatwo dojechać samochodem lub komunikacją publiczną – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy.
W zabiegach klientom mogą towarzyszyć ich czworonożni pupile. Za usługi można płacić gotówka i kartą. Możliwa jest także szybka rezerwacja wizyty przez Internet. Zapraszamy na Wilczycką29. Odwiedź to wyjątkowe Beauty & Spa i poznaj nowy wymiar relaksu.

Informujemy o uzyskaniu Subwencji Finansowej i wskazujemy że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Program lojalnościowy

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online