Vessna gabinet kosmetyczny Paulina Ostrowska

Przejdź do głównej zawartości

Położony w centrum Szczecina gabinet kosmetyczny Vessna jest miejscem, w którym można zadbać zarówno o swój wyglad, jak i wspaniałe samopoczucie. Zabiegi są wykonywane przez pasjonatów swojej branży, którzy podczas zabiegów potrafią stworzyć ciepłą, przyjemną atmosferę.
Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w gabinecie była miłym przeżyciem, a każdy zabieg przynosił oczekiwane rezultaty.

Niezależnie od wybranej usługi gwarantujemy bezpieczeństwo (tylko jednorazowe lub sterylizowane w autoklawie narzędzia) oraz profesjonalną, miłą obsługę i najwyższą jakość.
Każdy zabieg jest starannie dobierany do potrzeb Klienta/Klientki, oraz do indywiualnych oczekiwań. Zabiegi na twarz, szyję i dekolt są komponowane pod kątem problemów lub potrzeb skóry, z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań do zabiegu, tak aby zabieg był bezpieczny i przynosił jak najlepsze rezultaty.

W 2016 roku gabinet przeszedł pozytywnie badanie tajemniczego Klienta, które zaświadcza, że "salon charakteryzuje się najwyższą jakością obsługi Klienta, oraz profesjonalną wiedzą z zakresu kosmetologii i pielęgnacji skóry. Zaświadczenie jest potwierdzeniem kompetencji i wiedzy praktycznej personelu salonu".
W 2017 roku Paulina Ostrowska - właścicielka gabinetu zdobyła II miejsce w konkursie Laury piękna w kategorii Najlepsza Kosmetyczka.
W 2018 roku gabinet zajął II miejsce w rankingu Orły Kosmetyki, w którym brały udział wszystkie gabinety w Szczecinie. Następnie gabinet zdobył nagrodę w tym samym rankingu na etapie ogólnopolskim - będąc tymsamym jednym z 16,22% najlepszych gabinetów kosmetycznych w Polsce.

Pracownicy gabinetu cały czas ulepszają swój warsztat, poszerzają swoją wiedzę poprzez prasę branżową, szkolenia, konferencje i sympozja. Bez względu na to jak wiele jeszcze osiągniemy - najlepszą nagrodą będzie zawsze zadowolenie naszych Klientów.

W ofercie: naturalny makijaż permanentny (brwi, powiek, ust), profesjonalne zabiegi na twarz (wykonane ekluzywnymi kosmeceutykami), manicure i pedicure, lifting rzęs, geometria brwi (w tym henna marokańska), ibx system...

Vessna - gdzie profesjonalizm i pasja tworzą piękno.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online