TOMMY DE PALMA

Przejdź do głównej zawartości

Tommy de Palma to nowoczesny krakowski zakład fryzjerski założony przez fryzjera stylistę Tomasza Jasioka. Warsztat jest urządzony w prostym, przejrzystym stylu, w którym dominuje czerń i delikatne, świetliste pastele. Podobnie jak styl pracowni, wyglądają wspaniałe fryzury, tworzone przez utalentowanych fryzjerów. Są niby proste, ale znakomicie podkreślają osobowość klientów, wzbudzając powszechny zachwyt.

Tommy de Palma oferuje komplet usług fryzjerskich dla pań i panów. Warsztat zaprasza panów także na usługi barbierskie o najwyższym standardzie. Klienci mogą liczyć na wyjątkowe, indywidualne podejście. Personel zawsze spełnia życzenia klientów, jednocześnie chętnie doradza niezdecydowanym lub chcącym mieć jak najmodniejszą fryzurę. Zawsze brane są pod uwagę indywidualne preferencje.

Fryzjerzy pracujący w Tommy de Palma to fachowcy najwyższej klasy. Mają nie tylko doskonałe wykształcenie, ale i ogromne poczucie piękna. Starają się ciągle podwyższać swoje umiejętności i trzymać rękę na pulsie nowych trendów fryzjerskich, aby oferować swoim klientom najwyższej klasy usługi. To wszystko sprawia, że wizyta w warsztacie to nie tylko „zrobienie” fryzury, ale także chwila miłego relaksu w sympatycznym miejscu, zakończonego zadowoleniem z własnego wyglądu.

Warsztat Tommy de Palma położony jest niedaleko od krakowskiego Starego Miasta na ul. Grzegórzeckiej 39. Klienci zmotoryzowani mogą wygodnie zaparkować na posesji. Wskazana jest wcześniejsza rezerwacja usługi.

Udogodnienia

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa