Studio Urody Mago Otwock

Przejdź do głównej zawartości

Nasz salon fryzjerski funkcjonuje na rynku od 2000 r. Jesteśmy po to, aby służyć naszym klientom szeroką ofertą zabiegów fryzjersko-kosmetycznych. Zajmujemy się kompleksowym dbaniem o wygląd. O piękno troszczymy się za pomocą sprawdzonych kosmetyków oraz nowoczesnego sprzętu. Co więcej, styliści z przyjemnością doradzają naszym klientom fryzury, dopasowane do osobowości oraz typu urody i kształtu twarzy. Kosmetolodzy natomiast zajmują się opracowywaniem kompleksowych programów kuracji i pomagają w wyborze kosmetyków odpowiednich do domowej pielęgnacji.

Mago, to miejsce cenione przez klientów za najwyższą jakość usług oraz wyjątkową atmosferę. Można tu skorzystać z szerokiej oferty usług fryzjerskich, w których skład wchodzą m.in. strzyżenie, koloryzacja, modelowanie oraz zabiegi pielęgnacyjne. Zadbasz tu również o pięknie wyglądającą cerę (szczególnie polecamy infuzję tlenową Derma Oxy, która powala wniknąć preparatom odżywiającym w głąb skóry), poddać się depilacji, wystylizować paznokcie czy zyskać piękną opaleniznę na solarium. W naszej pracy korzystamy z wysokiej jakości kosmetyków najlepszych marek.

Tworząc Mago, zatroszczyliśmy się także o gustowny wygląd i wyjątkową atmosferę tego miejsca, która sprzyja prawdziwemu relaksowi. Kolejnym atutem naszego salonu jest świetna lokalizacja. Można znaleźć nas w Otwocku przy ul. Józefa Poniatowskiego 1. Drugi z naszych salonów zlokalizowany jest w Celestynowie. Naszych klientów zapraszamy także do zakupu kuponów podarunkowych na usługi świadczone w Mago.

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa