Studio Urody Ladida

Jagiellońska 2, 05-120 Legionowo

Makijaż permanentny - oczy, kreska górna + dolna

  • Makijaż permanentny - oczy, kreska górna + dolna 150 min
    800 zł
    Rezerwuj

Wyobraź sobie kreskę na powiekach, która nie rozmazuje się w deszczu, śniegu czy na basenie. Wstajesz rano i wyglądasz jak gwiazda.
Taki właśnie jest makijaż permanentny oczu – jest z Tobą zawsze, bez względu na okoliczności i warunki atmosferyczne. Kreski na oczach są bardzo kobiece, wygodne i praktyczne lecz nie każda kobieta potrafi je namalować.

U każdej Pani i w każdym wieku będą wyglądać świetnie. Kształt oraz grubość kreski dostosowuje się indywidualnie do upodobań klientki.

Kreska na powiece górnej jak również na powiece dolnej optycznie powiększa oczy i wzmacnia ich oprawę. Ponadto dzięki nim Twoje rzęsy będą wydawać się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. Taki makijaż w zdecydowany sposób poprawi wygląd Twoich oczu i sprawi, że Twoje spojrzenie będzie hipnotyzujące.

Kreski są polecane paniom , które chcą profesjonalnie podkreślić naturalną oprawę oczu i im zależy na nienagannym wyglądzie już od przebudzenia, ale również tym, które ze względu na różne czynniki (np. wiek) nie są w stanie wykonać precyzyjnego makijażu oka. Jest świetnym rozwiązaniem dla uczuleniowców, którzy nie mogą stosować tradycyjnego makijażu. Również dla pań prowadzących sportowy tryb życia, aby dobrze wyglądać tuż po ćwiczeniach.
Makijaż permanentny oczu to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe.

PRZECIWWSKAZANIA

Nie używamy żadnych odżywek do rzęs, ponieważ rozszerzają naczynia krwionośne!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.