Studio Urody Ladida

Jagiellońska 2, 05-120 Legionowo

Makijaż permanentny brwi - metoda cienia

  • Makijaż permanentny brwi - metoda cienia 150 min
    900 zł
    Rezerwuj

Makijaż permanentny metodą cienia jest polecany paniom, które na co dzień wolą siebie w mocniejszym makijażu lub utraciły brwi z różnych powodów, albo też chcą całkowicie zmienić kształt brwi. Decydują się na niego także kobiety mające bardzo nieregularny lub mało widoczny kształt brwi. W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc wyraźnie zarysowaną brew.

Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi najlepiej jest nie depilować ich przez ok. 1 miesiąc, gdy odrosną i staną się naturalne wtedy łatwiej będzie można zaproponować Ci kształt brwi, które najbardziej będą pasować do Twojej urody.

Makijaż permanentny w zależności od indywidualnych cech może utrzymywać się od pół roku nawet do trzech lat. Wraz z upływem czasu dochodzi do stopniowego wypłukania i rozjaśnienia barwnika. Jest to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu, a co najważniejsze - widoczne efekty. Dzięki niemu w sposób naturalny możemy podkreślić naturalne piękno twarzy lub ewentualnie wprowadzić korekty.

Zabieg trwa mniej więcej godzinę i polega na nakłuwaniu skóry. Jego wykonanie nie jest bezbolesne, lecz efekt trwale utrzymuje się na skórze.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.