Saska Beauty

Przejdź do głównej zawartości

Opinie

 • E
  1.0
  Manicure Hybrydowy

  Niestety, ale jakość oferowych przez salon usług spada coraz wyraźniej. Prawdopodobnie to była moja ostatnia wizyta w tym miejscu więc postanowiłam podzielić się swoją opinią jako konstruktywna krytyką dla pracowników i właściciela salonu.
  W salonie panuje wyraźnie napięta atmosfera pomiędzy pracownikami, którzy nie pozostawiają zachowania innych bez komentarza (w obecności klientów) co jest według mnie nie do przyjęcia, ponieważ salon z założenia ma być miejscem wypoczynku/relaksu/przyjemnie spędzonego czasu. Kolejna kwestia są scysje z niezadowolonymi klientkami. Jedna przydarzyła się podczas poprzedniej wizyty, ale wtedy pomyślałam, że zdarzają się czasem dziwni klienci, nie wina Pan z salonu. Ostatnio byla jednak kolejna bardzo podobna sytuacja i znów Panie z obsługi nie omieszkały głośno skomentować owej klientki.. Nie wygląda to profesjonalnie, gdy takie rozmowy odbywają się przy innych osobach. Poza atmosfera niestety rzuciły mi się w oczy ogólny nieporządek i szukam odpowiedniego słowa, ale nie znajduję.. brud. Lakiery, bazy itd zalegały pod sterta kurzu i pyłu. Maszyny i lampy były ubrudzone i niewyczyszczone. Mogłabym wymieniać więcej, ale powinno wystarczyć. Lakier który wybrałam nie został odnaleziony, choć został mi zaproponowany.. Ok, zdarza się. Wybrałam alternatywny, który (uwaga) wyblakł już po kilku dniach od wizyty w salonie. Serio.. Sama nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Sama usługa manicure była wykonywana (mam wrażenie) w pośpiechu. Zostalam zacięta 6 krotnie! Pani nie mogła znaleźć w tym bałaganie płynu do "tamowania krwawienia". Lakier powiedzmy, że położony ok, choć tak grubo, że kompletnie zmienił kształt mojej płytki, ale nie robię często hybrydy, to się mogłam odzwyczaić. Lakier niestety sam odchodzi z końcówek paznokcia i gdyby nie moja silna wola nie byłoby go już pewnie do połowie paznokci. Wybieram się właśnie na kolejny manicure i przyznam, że z żalem jestem zmuszona szukać innego salonu. Może nie byłam regularnym klientem przy rondzie Waszyngtona, ale lubiłam to miejsce i chętnie do niego wracałam.. Do czasu niestety. Proszę nie traktować mojego komentarza jako ataku czy próby wymuszenia czegokolwiek. Jak już wcześniej wspomniałam, mam na myśli tylko i wyłącznie dobro salonu i Państwa klientów.

  Pozdrawiam i życzę powodzenia E.

  SB
  Odpowiedź od Saska Beauty:

  Droga Pani, w ciągu ostatnich 3 lat, odwiedziła Pani salon aż 3 razy. Wizyty były w lipcu 2019, sierpniu 2019 oraz w lipcu 2021 na usługę manicure hybrydowy. Napisała Pani, ze podczas jednej z wizyt została skomentowana kłótnia klienta z pracownikiem po czym dodała Pani, ze podczas kolejnej sytuacja sie powtórzyła. Moje pytanie jest- jakiem cudem sytuacja powtórzyła sie 2 razy podczas gdy byla Pani u nas w 2021 roku tylko raz? Kolejna kwestia co do czystości- droga Pani, nie jesteśmy wstanie po każdym kliencie wycierać każdej butelki lakieru stojącego na biurku. Jak Pani zauważyła, robienie paznokci to duża ilość pyłu, który osadza się wszędzie. Dezynfekujemy powierzchnie jednak podczas gdy „praca wre”, niestety nie mamy możliwość wyczyścić dokładnie każdego przedmiotu. Co do jakości usługi faktycznie mogła być wykonana źle, osoba wykonująca Pani manicure już u nas nie pracuje właśnie z powodu kiepskiej jakości wykonywanych usługi oraz pośpiechu. Co do wyblaknięcia lakieru- został prawdopobnie pokryty felernym top coatem, który przebarwial lakiery o czym dowiedziałyśmy się później. Każda klientka z przebarwieniami, która zgłosiła problem, dostała poprawkę oraz nowy lakier na paznokcie w ramach reklamacji. Za jakość usługi bardzo przepraszamy jednak co do innych zarzutów nie możemy do końca się z Panią zgodzić. Proszę zrozumieć również naszą pracę, roszczeniowych klientów oraz brak empatii z Państwa strony. Z regularnością wizyt w naszym salonie jednak Pani przesadziła gdyż 3 wizyty w ciągu 3 lat w tym jedna w tym roku w lipcu to zbyt dużo powiedziane aby mianować się stałym klientem, który lubił wracać do naszego salonu. Mimo Pani negatywnej i nie do końca zgodnej z prawda opinii, muszę Panią zmartwić, ze nadal posiadamy bardzo wysokie notowania na portalu moment.pl co jest tylko przykładem ogromnej ilości ZADOWOLONYCH klientów, którzy odwiedzają nas regularnie. Serdecznie Panią pozdrawiamy i życzymy większej wyrozumiałości. Zespół Saska Beauty

 • BA
  5.0
  Manicure Hybrydowy

  Standardowo! Usługa na 5+

 • EM
  5.0
  PEDICURE Hybrydowy, MANICURE klasyczny bez malowania, FARBKA brwi+regulacja

  Piękna realizacja moich paznokci .

 • MA
  5.0
  Manicure Hybrydowy, Depilacja Wąsik Woman, Depilacja Nosa, Depilacja LYCON broda Woman, FARBKA brwi+regulacja

  Super usługi.

 • AN
  5.0
  BLOOMEA - sama twarz, MAXIMUS RF Twarz + Szyja

  Maximus plus Bloomea doskonałe połączenie dla wymagających. Skóra na twarzy i szyi staje się gładsza i bardziej jędrna a drobne naczynka wzmocnione. Pani Magda nieoceniona profesjonalistka. Polecam bardzo.

 • KA
  5.0
  Manicure klasyczny z malowaniem, Depilacja Wąsik Woman, Depilacja Nosa, Depilacja brwi Woman, HENNA RZĘSY

  Pani Agnieszka jak zawsze wspaniała!!!

 • JU
  5.0
  Manicure klasyczny z malowaniem, PEDICURE Hybrydowy, REGULACJA Brwi

  Super, bardzo miło i świetna jakość usługi :) Będę wracać!

  Dziękuję!

 • JO
  5.0
  Manicure Hybrydowy

  Jak zawsze świetne paznokcie u Pani Oli.

 • JO
  5.0
  Manicure & Pedicure Hybrydowy

  To już mój kolejny manicure i pedicure u Pani Oli. Perfekcyjne wykonanie!

 • WI
  5.0
  Manicure klasyczny z malowaniem, Pedicure klasyczny bez malowania

  Bardzo polecam manicure i pedicure u Pani Kasi, wykonane z dużą dokładnością, bardzo ładne kolory lakierów, które są trwałe!
  Polecam:)

 • KA
  5.0
  Manicure Hybrydowy, Depilacja Łydki Woman

  Pani Agnieszka jest absolutnie profesjonalna. Manicure perfekcyjny.
  Depilacja tez. Sprawna i dokładna. Polecam

 • MA
  2.0
  PEDICURE klasyczny

  Straszny pośpiech i chaos :(

 • MA
  5.0
  Manicure & Pedicure Hybrydowy

  Pani Ola super profesjonalna, jestem mega zadowolona

 • KA
  5.0
  Depilacja brwi Woman

  Zabieg spełnił moje oczekiwania, brwi zostały wyregulowane, wygląda to naturalnie, o taki efekt mi chodziło.

 • AG
  5.0
  Manicure Hybrydowy

  Pani Agnieszka to najlepsza specjalistka jaką spotkałam. Serdecznie polecam!

 • IZ
  5.0
  Depilacja twarz Woman, Depilacja brwi Woman, Depilacja laserowa Vectus - Komplet NOGI+ BIKINI +PACHY

  Wspaniała obsługa. Bardzo profesjonalne wykonanie zabiegu.

 • MA
  5.0
  PEDICURE Hybrydowy

  Jak zawsze perfekcyjne wykonanie, piękne kolory. Pełen relaks !

 • KA
  5.0
  BOTOX - 1 okolica, Wypełnianie bruzd 1ml

  Bardzo miły doktor. Zabieg przeprowadzony bezboleśnie. Polecam

 • BA
  5.0
  BOTOX - 1 okolica

  Teraz tylko czekam na efekty🙃

 • AG
  5.0
  Manicure Hybrydowy, Depilacja Wąsik Woman, Depilacja brwi Woman

  Polecam! Super profesjonalnie, dokładnie i w cudownej atmosferze!!!