Salon Fryzjerski Freszz

Przejdź do głównej zawartości

Salon Freszz odświeża wizerunek mieszkańców Włoszczowy. Od początku istnienia przyświeca nam myśl, by wnieść odrobinę radości i polotu w życie naszych Klientów i tym samym sprawić, by nasze miasto zyskało nową energię i koloryt, a po jego ulicach chodzili uśmiechnięci ludzie. Powiew świeżości zapewnia w naszej opinii nowoczesne fryzjerstwo, którego jesteśmy zwolennikami. Branża fryzjerska jest bardzo dynamiczna i nieustannie ewoluuje. Staramy się dotrzymać jej kroku. Regularnie uczestniczymy w branżowych szkoleniach, starając się sprowadzić na lokalny grunt najciekawsze trendy.

Kreatywna stylizacja fryzur, inspirowana najnowszą modą, umiłowanie piękna, praca na świetnych jakościowo produktach i otwarcie na Klienta to nasze największe atuty. Jesteśmy świadomi, że świeży i zadbany wygląd ma niebywały wpływ na samopoczucie i samoocenę. Kunszt fryzjerski w połączeniu ze zrozumieniem Waszych potrzeb przynosi niesamowite rezultaty. Dbamy o Wasz wizerunek, doradzając Wam najkorzystniejsze rozwiązania.

Decydując się na wizytę w naszym salonie, możecie czuć się bezpiecznie: trafiacie w ręce profesjonalistów, którzy w swoją pracę wkładają całe swoje serce. Gwarantujemy efektowne cięcia, bezpieczne koloryzacje i całą paletę zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących włosy.

Do Waszej dyspozycji oddajemy system rezerwacji online.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa