REHMEDIS

Przejdź do głównej zawartości

Rehmedis Centrum Rehabilitacji to nowoczesna placówka, która zajmuje się diagnostyką i rehabilitacją narządu ruchu. Specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji m.in. kręgosłupa, stawów, leczenia po urazach sportowych, kontuzjach. Wyjątkowo dobre efekty ma w leczeniu schorzeń i bólów kręgosłupa. Klinika zatrudnia wybitnych specjalistów - lekarzy i fizjoterapeutów z dużym doświadczeniem klinicznym. To pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie i najlepszej skuteczności.

Oferta kliniki jest bardzo szeroka, a obejmuje leczenie narządów ruchu przy wykorzystaniu najlepszych metod rehabilitacji. Należą do najbardziej komplementarnych, a w rezultacie zapewniają bardzo dobre skutki leczenia.

Zanim jednak zostanie określony szczegółowy proces leczenia, personel dokładnie określa przyczyny dolegliwości ssrkupulatnie analizując badania oraz wykonując testy kliniczne w placówce. Taka kompleksowa diagnostyka pozwala lepiej dostosować program leczenia. Istotne jest również to, że proces leczenia i rehabilitacji jest całościowy i monitorowany na każdym etapie..

Centrum Rehmedis posiada nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i diagnostyczny. Sale rehabilitacyjne są jednoosobowe, co zapewnia pacjentom intymność i komfort. Całość jest przyjazna dla pacjenta. Do placówki, która znajduje się w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 91, można wygodnie dojechać samochodem, komunikacją miejską, metrem, a nawet pociągiem. Termin wizyty należy zarezerwować wcześniej, a w klinice stawić się 10 minut przed umówioną godziną.

REHMEDIS - Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne

Al.Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa
tel. 609 844 444

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online