Opinie

 • MA
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Wizytę u pana Kamila oceniam na 5.
  Pan Kamil jest profesjonalistą do tego miłym i sympatycznym człowiekiem i dzięki niemu mój problem jest coraz mniejszy i coraz lepiej się czuję.

 • AN
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Polecam terapie z Kamilem. Fizykoterapeuta z dużą wiedzą. Zaangażowany w terapie z pacjentem. Miły zawsze uśmiechnięty, dowcipny, stanowczy ,cierpliwy ,budzący bardzo duże zaufanie, odporny na obawy pacjenta :) konsekwentny w wykonywaniu ćwiczenia przez pacjenta. :) Polecam lubię swoją terapię z Kamilem. W Pro Fizjo mogę jestem poprosi sobą miłe przyjazne miejsce. :)

 • MA
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Profesjonalne podejście, zaangażowanie i wiedza. A przy tym zawsze miła atmosfera :) Polecam!

 • AN
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Polecam ProFizjo terapia na bardzo wysokim poziomie. Każdy z fizykoterapeutow bardzo dokładnie słucha pacjentów i stara im się pomóc najszybciej jak się da.Kamil dziękuję za zaangażowanie zaufanie i pomysłowość na moje ćwiczenia. Nie myślałam że kiedy kolejek zrobię pare kroków do tyłu a próba stania na lewej nodze wydawała mi się nie realna. Dziękuję że udało mi się pokonać strach. :) Grzegorz dziękuję za wszystkie wbite igly w moje ciało. Polaczenie terapii Kamil + Grzegorz to w nim przypadku więcej niż wygrany los na loterii. Dziękuję za stworzenie ProFizjo i moja rehabilitację

 • RO
  5.0
  Konsultacja medyczna

  Profesjonalne podejście i co najważniejsze odczuwalny efekt po pierwszej wizycie

 • AN
  5.0

  Terapia na bardzo wysokim poziomie. Fizykoterapeuta który umie nawiązać dobry kontakt z pacjentem pozyskać jego zaufanie , w pełni zaangażowany w prace z nim. Pełen pomysłów w wymyślaniu ćwiczeń zadań dla pacjenta. Do Pro Fizjo trafiłam z określonym celem nauk chodzenia . Wiedziałam że czeka mas mozolna ciężka praca że niestanie się to z dnia nadzień. Nie sądziłam że kiedykolwiek to powiem długoletnia terapia nie musi być nudna. Przychodząc na ćwiczenia nigdy nie winem co danego dnia mnie czeka. Kidy myślę że żartują szybko okazuję się że to nie żart to zadanie do wykonania. A kiedy uda mi się to wykonać skakała bym do góry gdybym potrafiła. :)
  Polecam zespół Pro Fizjo.
  Kamil dziękuję za zaangażowanie w moją terapie. :)

 • MA
  5.0
  Konsultacja medyczna

  Panie Ziemowicie, dziękuję za wnikliwe rozpoznanie mojego problemu, wyjaśnienia i zalecenia. Już dzień po wizycie jest dużo lepiej. Najważniejsze, że wiem teraz co robić, aby ból zniknął i już nie wrócił :) Gorąco polecam!

 • AN
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Pro Fizjo miejsce na które ja w swojej długoletniej rehabilitacji czekałam, miła przyjazna atmosfera. Fizykoterapeuci którzy w pełni oddają czas i serce pacjentowi, którzy słuchają a nie tylko biernie wykonują ćwiczenia za pacjenta . Grzegorz dziękuję za długoletnie zaangażowanie w moją terapie za miejsce do którego dotarliśmy za wprowadzanie cały czas nowych wyzwań za podnoszenie poprzeczki. Kamil dziękuję za zaangażowanie i czynny udział w mojej terapii . Dziękuję całemu zespołowi za stworzenie miejsca przyjaznego pacjentowi. :)

 • MA
  5.0
  Terapia indywidualna 45'

  Fizjoterapeuta dokładnie wyczuł napięcia i mimo, że nie było to przyjemne, to od razu jest efekt zmniejszonego bólu.

 • AN
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Polecam ProFizjo terapia na bardzo wysokim poziomie.Majac doświadczenie pracy z różnymi fizykoterapeutami nikt nigdy nie szukam przyczyny MPD to cwiczenia bierne. Dopiero Grzegorz pokazał i uświadomił mi jak ważna jest praca nad całym organizmem nie tylko MPD. Często po ćwiczeniach z Grzegorzem analizuje przyczynę spadku formy i wnioski dla mnie są zaskakujące np.odwodnienie,stres,...
  Grzegorz jeszcze raz dziękuję że podjeles trudu mojej rehabilitacji. Dziękuję że uczysz mnie samodzielnego chodzenia że mi nieodpuszczasz :)

 • KR
  5.0
  Terapia indywidualna 45'

  z kazdej wizyty jestem bardzo zadowolona! Mam porownanie poniewaz wczesniej byla na rehabie w RehaSport. Pro Fizjo wyroznia sie indywidualnym podejsciem do klienta, profesjonalizmem, dokladnoscia, efektywnoscia i skutecznoscia i odpowiednia chyba diagnoza (na to wychodzi). Bez porownania!

 • AL
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Rehabilitacja przebiegła pomyślnie to moje kolejne spotkanie z Panem Grzegorzem. Najpierw postawił mnie na nogi po poważnym złamaniu. A miał mało czasu bo w niecałe 3 miesiące. W trakcie których przeszłam kilka operacji. Teraz zajmujemy się niedowładem palca oraz chorobą kolana. Już po pierwszej wizycie mogłam bez problemu i bólu zrobić przysiady. Momentami mało przyjemnie ( rozkurczanie miejsc) ale bardzo skutecznie. Fantastyczna atmosfera i pełen profesjonalizm. Otrzymałam również wytyczne do domu jak ćwiczyć przed następną wizytą. Gorąco polecam

 • SY
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  P. Grzegorz jak zawsze profesjonalny, szybko i sprawnie pomógł uporać się z ograniczeniem ruchowym i bólem.

 • AN
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Kiedy ma się za przyjaciela MPD trzeba zaprzyjaźnić się długoletnią rehabilitacją.
  Miałam dość słuchania w Pani wieku trzeba rehabilitować biernie niewiele można zrobić.
  Ktoś kiedyś powiedziała mi póki żyjesz walcz do końca nie poddawaj się!!!!!
  Szukałam fizykoterapeuty który nie boji się trudnych przypadków, wyzwań znalazłam Grzegorza z Pro Fizjo. Grzegorz do swojej prace podchodzi bardzo ambitnie, profesjonalnie i z pasją. Krok po kroku cierpliwie tłumaczy pacjentowi jak powinien wykonać dane ćwiczenie. Nie skupia się tylko na MPD obserwuje i prowadzi fizykoterapie na wielu płaszczyznach. Jeżeli coś nie wychodzi razem z pacjentem szuka rozwiązań.
  W pracy z Grzegorzem podoba mi się to że nie podaje gotowych rozwiązań nie wykonuje za mnie ćwiczeń. To ja muszę wylewać siódme poty na terapii. Czasami jest to mozolna praca nad jednym szczegółem analiza ćwiczenia pod każdym kontem. Ale dająca dużo satysfakcji radości że po wielu próbach udało się……….. Grzegorz tak prowadzi terapie że pacjent po mimo zmęczenia  idzie do domu i ma ochotę jeszcze poćwiczyć :)
  Polecam gabinet Pro Fizjo pracują tam osoby z dużą wiedzą zaangażowaniem powołaniem i pasją.
  Borykasz się z bólem zadzwoń umów się na wizytę.

 • AL
  5.0
  Terapia indywidualna 45'

  Jak zawsze super. Noga już po pierwszym spotkaniu w dużo lepszej kondycji a jest nad czym pracować po ciężkim złamaniu. Gorąco polecam

 • AN
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Profesjonalizm w każdym calu ;)

 • JE
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Wiedza p. Grzegorza na bardzo wysokim poziomie, szczegółowo tłumaczy i obrazuje poszczególny problem. Przy takiej wiedzy, myślę że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Bardzo polecam!

 • AN
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Terapia w Pro Fizjo jest na bardzo wysokim poziomie polecam .
  Kika lat temu Grzegorz wyciągnął do mnie pomocną dłoń a mianowicie rozpoczął ze mną rehabilitacje. Ja bardzo chciałam chodzić samodzielnie kiedy usłyszałam możemy spróbować to w moich uszach zabrzmiało będę chodzić samodzielnie. Od tego czasu połączyliśmy nasze siły mój upór i determinacje - Grzegorza fachową wiedzę i intuicje jak to zrobić
  Zaczęłam realizować swoje marzenie.
  Powiem tak chodzę samodzielnie całkiem ładnie :) teraz pracujemy nad szczegółami jeszcze trochę brakuje ale damy rade :)
  Wczoraj podczas terapii wydarzyło się coś damnie bardzo ważnego podeszłam do Grześka na luzie zatrzymując się przednim to było dla mnie takie łał udało się ( kolejny mały szczyt zdobyty).
  Dziękuje Grzegorz ze zostałeś moim i nie tylko moim fizykoterapeutą.

 • MD
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  Tm razem Grzesiek w jedną sesję godzinną zajął sie moją szyją i napięciowym bólem głowy który miałam od 16 dni i nic nie mijał. Grrzesiek sprawnie odblokował mi ruchomość szyji,która moge ruszać w bok od czasu spotkania już z miesiąc, zniwelowal ból i sztywność karku- mam garb wdowi dość widoczny i co najlepsze dzięki pinopresurze napięciowy ból głowy po tym jednym spotkaniu zniknął na długo i nie wrócił a na niego już różne relaksacje i leki nie działały a Grześka ,,magiczne dłonie i umiejętności" plus piny dały ulgę i zabrały dręczący napięciowy ból głowy. Także Wam gorąco polecam. Nie ma sie co bać pinów nawet w okolicy czoła czy z boku głowy. Przy Grzesku możesz czuć się bezpiecznie bo wie chłopak co robi i ma mega wiedzę. Dziękujęęęęęę !:))))odrazu ładniejszy świat bez tego bólu głowy tak silnego

 • MA
  5.0
  Terapia indywidualna 60'

  30 min pracy Grześka nad moim bólem łopatek i 30 min pracy nad stawem biodrowo krzyżowym i mocna sesja dość boląća ale nie dość że wyszłam bardziej wyprostowana, luźniejsza to ból w łopatkach znacząco się zmniejszył a w satwie biodro krzyżowym nie powdował sztywnienia uniemożlwiającego chodzenie a to tylko po 1 sesji. także czasem poboli was mocniej ale efekt już odrazu widoczny . dzięki Grzesiu