Ośrodek CENTRUM

Przejdź do głównej zawartości

To miejsce powstało z potrzeby serca, dlatego każdy jest tu mile widziany. Każda z osób tu pracująca robi to z pasją - towarzyszy nam więc ogromna empatia, szacunek i otwartość na drugiego człowieka. Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem profesjonalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, dedykowanym do świadczenia kompleksowych usług i specjalistycznych programów dla pacjentów i ich rodzin.
W naszym Ośrodku pomoc ukierunkowana jest na cel: zindywidualizowane, wspierające, empatyczne i pełne szacunku dla wysiłków jednostki na rzecz zmiany i szczęścia.

Ośrodek świadczy zarówno psychoterapię, pomoc psychologiczną, jak i doradztwo. W trybie indywidualnym, jak i grupowym, w odniesieniu do szerokiej gamy problemów. Oferujemy również zindywidualizowane szkolenia, warsztaty, diagnostykę i usługi doradcze, tak by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Team zlożony z doświadczonych terapeutów, psychologów, trenerów, lekarzy i prawników oraz specjalistów z wielu dziedzin, stara się służyć różnorodnym potrzebom i skutecznie pomagać.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Rezerwacja natychmiastowa