ORIENT MASSAGE ATURI

Kościuszki 182, 40-525 Katowice

CEREMONIA CZEKOLADOWA 90min

  • CEREMONIA CZEKOLADOWA 90min 90 min
    220 zł
    Rezerwuj

Ceremonia Czekoladowa Rozkosz, to wyjątkowe połączenie najwyższej jakości peelingu czekoladowego oraz czekolady do masażu.

PEELING CAŁEGO CIAŁA

Pieszczota ciała bywa objawem tkliwości wobec jestestwa.
Indonezyjska tradycja pielęgnacyjnego oczyszczania opiera się na wierze w to, że wygląd zewnętrzny odzwierciedla wnętrze człowieka. Dlatego też indonezyjskie kobiety od stuleci przywiązywały ogromną wagę do stosowania różnych zabiegów pozwalających właściwie zadbać o zdrowie oraz piękny wygląd ciała i przede wszystkim skóry - jej sprężystość, gładkość, aksamitną miękkość. Pierwotnie praktyki stosowane były w pałacach Bali i Jawy przez ściśle wtajemniczone grono kobiet, które w przedślubnym rytuale przeprowadzały „głaskanie skóry” panny młodej i inne tajemnicze zabiegi mające przygotować ciało, umysł i duszę dziewczyny do przyszłego życia z mężem.

PEELING CZEKOLADOWY

Wygładzający, drobno ziarnisty peeling solny o wyjątkowym , apetycznym zapachu. Złuszcza martwy naskórek, oczyszcza i odświeża skórę. Posiada działanie odżywcze, wzmacniające i ujędrniające. Dzięki zastosowanie 100% kakao, bogatego w cenne dla skóry biopierwiastki peeling stymuluje produkcję endorfin skórnych, odpowiedzialnych za nasze dobre samopoczucie. Dodatek bocheńskiej soli jodowo-bromowej, to intensywny zastrzyk zdrowotnych biopierwiastków.

MASAŻ CZEKOLADOWY Z WYBRZEŻA KOŚCI SŁONIOWEJ

Rozbudź swoje zmysły czekoladą. Czekolada wykorzystywana podczas masażu przywraca skórze blask oraz dobroczynnie wpływa na samopoczucie. Wspaniale pielęgnuje skórę całego ciała, nawilża i poprawia jej koloryt oraz redukuje tkankę tłuszczową. Dodatkowo spowalnia proces starzenia i usuwa stres dzięki czekoladzie, która uwalnia hormony szczęścia. Zabieg może być wykonywany wraz z czekoladowym peelingiem całego ciała.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.