Modern Style Kraków

Przejdź do głównej zawartości

Jeżeli szukasz miejsca, w którym poczujesz się wyjątkowo, a Twoje włosy uzyskają piękny i zdrowy wygląd, to właśnie je znalazłeś. Zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się w Krakowie przy ulicy Konecznego 4/9u. Co znajdziesz w Salonie Modern Style Hair&Body? Miłą atmosferę, stylowo urządzone wnętrze, ale przede wszystkim profesjonalistów, z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Dzięki ciągłej chęci doskonalenia swoich umiejętności oraz podążaniem za najnowszymi trendami modowymi nasi styliści proponują wykonanie efektownych strzyżeń oraz układanie modnych fryzur. Wykonujemy także zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem innowacyjnych i bezpiecznych kosmetyków, w tym marki Olaplex oraz JOICO.

Kosmetyki marki JOICO produkowane są na bazie naturalnych składników, które są cenione za właściwości odżywcze i pielęgnacyjne m.in. z masła shea, olejku Manketti czy olejku z magnolii.

W naszym salonie możesz skorzystać między innymi z usług takich jak:

- strzyżenie damskie i męskie;
- modelowanie;
- koloryzacja;
- rekonstrukcja przy koloryzacji;
- trwała ondulacja;
- upięcia ślubne;
- upięcia okolicznościowe;
- rekonstrukcja i modelowanie.

Jeżeli chcesz uzyskać piękną fryzurę, zadbać o swoje włosy i spędzić czas w miłej atmosferze – umów się na wizytę, w czasie której Twoje włosy zostaną dopieszczone. W zależności od tego, na co się zdecydujesz, wyczarujemy przepiękny kolor, efektowne cięcie lub zadbamy kompleksowo o stan Twoich włosów, by odzyskały zdrowy i piękny blask.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa