Mderma to salon urody dysponujący nowoczesnym sprzętem, w którym pracuje miły i wykwalifikowany personel. Codziennie przeprowadzane są tutaj rewolucyjne metamorfozy oraz wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne, które przywracają młody wygląd i dobre samopoczucie. To miejsce, w którym można zapomnieć o codzienności, doświadczając stanu pełnego relaksu.

W ofercie salonu Mderma można znaleźć szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych, które poprawią kondycję cery. Są to m.in. oczyszczanie, mikrodermabrazja, peelingi kawitacyjne, wypełnianie zmarszczek i odżywianie skóry za pomocą witaminy C. Klienci mogą tu także zadbać o ciało, poddając się przyjemnym zabiegom nawilżającym i modelującym. W Mdermie można także skorzystać z depilacji (laser lub wosk) oraz kompleksowo zadbać o dłonie i paznokcie.

W salonie Moderma zatrudnieni są profesjonalni kosmetolodzy, którzy mają ogromną wiedzę z zakresu pielęgnacji różnego rodzaju skóry. To właśnie dzięki temu są w stanie starannie dobrać rodzaj proponowanej terapii do indywidualnych potrzeb konkretnej osoby. Klienci salonu mogą także skorzystać ze specjalistycznego doradztwa w zakresie doboru odpowiednich kosmetyków do codziennej pielęgnacji twarzy. Warto zaznaczyć, że pracownicy salonu Mderma zwracają szczególną uwagę na kwestie higieny i bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów.

Ogromną zaletą salonu Mderma jest doskonała lokalizacja przy ul. Szeligowskiej 5/34 w Warszawie, gdzie można bardzo łatwo dojechać z centrum miasta.

Mderma jest wyjątkowym miejscem stworzonym specjalnie dla Ciebie,

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa