MASARNIA TWÓJ MASAŻ

Przejdź do głównej zawartości

Masarnia to coś więcej niż salon masażu. To tu harmonia ducha spotyka równowagę ciała, a przez stulecia doskonalone techniki, współczesną wiedzę i nowoczesne zastosowania. Naszym celem było wykreowanie miejsca wyjątkowego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Stworzyliśmy niepowtarzalną, kameralną atmosferę, która zapewnia komfort, spokój, doskonałe samopoczucie oraz pozwala na osiągnięcie błogiego stanu relaksu.

Naszą kadrę stanowią doświadczeni i wykwalifikowani masażyści. Wiedza, umiejętności oraz empatia sprawiają, że doskonale zdajemy sobie sprawę, iż każdy człowiek jest inny, a maksymalnie efektywny masaż, musi być perfekcyjnie dopasowany do jego potrzeb oraz oczekiwań. Takie podejście pozwala nam na redukowanie napięć w mięśniach, niwelowanie niedoskonałości fizycznych czy poprawę kondycji, ale przede wszystkim na odprężenie, dogłębny relaks i regenerację.

Dbając o najwyższy poziom zabiegów zapewniamy niespotykany nigdzie indziej komfort. Co nas wyróżnia? Harmonia, równowaga i przekonanie, że życie jest sztuką. Właśnie dlatego w naszej mini galerii regularnie prezentujemy przykłady niecodziennych odsłon codziennych przedmiotów. Dbamy o artystyczne walory wnętrza i mamy niezwykłą przyjemność wystawiać interesujące prace polskich twórców sztuki użytkowej.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa