Maniura Studio

Przejdź do głównej zawartości

Naszą specjalnością jest profesjonalna stylizacja paznokci. Duże doświadczenie i specjalistyczne umiejętności pozwalają nam zatroszczyć się o piękne dłonie i stopy naszych klientów. W ofercie salonu kosmetycznego Maniura zamieściliśmy ogromny wybór usług z zakresu manicure i pedicure, a wśród nich: dekorowanie płytki lakierem, żelem lub hybrydą, manicure francuski, biologiczny oraz męski. Stylizacje ozdabiamy ręcznie malowanymi wzorkami, pyłkami, naklejkami i kryształkami. Dbamy także o oprawę oka (henna brwi i rzęs).

W naszym salonie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. To dlatego możemy wykonać manicure i pedicure z wykorzystaniem ekologicznych lakierów firmy ZOYA lub wegańskich hybryd od NCLA. Chcielibyśmy przy tym zapewnić, że nieustannie przykładamy duży nacisk do higieny i dbamy o bezpieczeństwa naszych Klientów.

Robimy wszystko, aby pobyt w naszym salonie kosmetycznym był dla Klientów nie tylko okazją do wystylizowania paznokci, ale także sposobnością do spędzenia kilku chwil w miłej atmosferze. Nasze studio urządziliśmy z duża starannością, tak aby każdy czuł się tu jak u siebie.

Salon kosmetyczny Maniura położony jest w Łodzi przy ul. 6 sierpnia 41 (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Lipową). Klienci mogą pozostawić samochody na parkingu wzdłuż ulicy. Miło nam również poinformować, że na zabiegi u naszych stylistek można już umawiać się przez Internet. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online