MAGIA DLA CIAŁA

Wysoka, Brzozowa 2/7, 52-200 Wrocław

Prodigio C40 - zabieg z kolagenem

 • Prodigio C40 - zabieg z kolagenem 60 min
  240 zł
  Rezerwuj

Na czym polega zabieg z kolagenem Prodigio C40

Zabieg antyoksydacyjny z czystym kolagenem oraz astaxantyną stymuluje funkcje witalne skóry. Redukuje oznaki zmęczenia oraz stresu.

Zabieg wykonywany jest na twarzy, szyi i dekolcie i składa się z następujących etapów:


 1. demakijaż

 2. maska kwasowa (peeling)

 3. masaż na bazie serum z astaxantyną oraz kolaganem

 4. maska cellulozowa

 5. krem


Dla kogo

Jeśli kolor Twojej skóry jest szar lub ziemisty, czujesz odwodnienie i zmęczenie ten zabieg z kolagenem jest właśnie dla Cienie. Kurację Prodigio C40 zaleca się również osobą spędzającym długie godziny przed komputerem. Dodatkowo zabieg stanowi element profilaktyki przeciwstarzeniowej. Ponieważ nie powoduje zaczerwienień jest uznawany za zabieg bankietowy i może być wykonywany tuż przed ważnym wydarzeniem.

Efekty zabiegu:


 • gładka i jędrna skóra

 • redukcja stresu i oznak zmęzenia

 • poprawa kolorytu skóry

Główne składniki

Astaxantyna - ta substancja jest niezastąpiona do usuwania wolnych rodników, jest swoistym filtrem w każdej komórce. Unikalna lipofilność komórkowa oraz przyciąganie wody pozwala jej rozpiąć się na powierzchni komórki, tak że chroni ona zarówno część tłuszczową, jak i wodną jej ściany. To tak, jakby każda komórka była dodatkowo chroniona.

Astaxantyna ma silne działanie wygaszające na tlen singletowy. W badaniach z roku 2007 zanalizowano kilka popularnych antyoksydantów i ich siłę działania. Odkryto tam, że astaxantyna jest 6000 razy silniejsza niż witamina C, 800 razy mocniejsza niż koenzym Q10, 550 razy mocniejsza od katechin zielonej herbaty i 75 razy skuteczniejsza od kwasu alpha-liponowego. Wykazano, że astaxantyna chroni twój największy organ ciała - czyli skórę. Badania pokazały jednoznacznie, że wyraźnie zwiększa ona poziom nawilżenia skóry, jej gładkość, elastyczność i redukuje zmarszczki. Ma świetne działanie zwiększające ochronę skóry przed słońcem.

Kolagen - podstawowe białko tkanki łącznej stanowiące funkcje podporowe skóry. W naszym organizmie produkowany przez fibroblasty, których aktywność z czasem zmniejsza się. Dlatego warto wybrać wspomagania skóry za pomocą kolagenu w formie suplementacji oraz kosmetyków.

Opinie klientów

Super zabieg, miła atmosfera, pełen relaks. Od razu po zabiegu widoczny efekt: skóra bardziej napięta, nabrała blasku. Gorąco polecam! - Ewa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.