MAGIA DLA CIAŁA

Wysoka, Brzozowa 2/7, 52-200 Wrocław

Masaż kobiet w ciąży 1h

  • Masaż kobiet w ciąży 1h 60 min
    150 zł
    Rezerwuj

Na czym polega masaż kobiet w ciąży

Taki moment w życiu nieczęsto się powtarza, dlatego warto odłożyć obowiązki i choć trochę rozpieścić swoje ciało, a w nim maleństwo:)

- Podczas masażu masujemy całe ciało skupiając swoją uwagę na miejscach najbardziej przeciążonych i bolesnych, czyli mięśniach przykręgosłupowych, nogach, biodrach, karku, ramionach, czasem powłokach brzusznych w zależności od zaawansowania ciąży.

- Stymulujemy i zwiększamy elastyczność skóry oraz przyzwyczajamy do intensywnego rozciągania zapobiegając rozstępom.

- Skutecznie wprowadzamy w stan relaksu i dobrostanu.


Jak wygląda taki masaż

Masaż wykonywany jest zazwyczaj na lewym boku z poduszką pod głową i między nogami. Na początku masowane są plecy, następnie w pozycji półsiedzącej nogi ramiona i kark.

Zabieg możemy uzupełnić peelingiem całego ciała oraz w przypadku bólu kręgosłupa, oklejaniem kinesiology (tzw. niewidzialna ręka terapeuty).


Dla kogo

Na masaż zapraszamy Panie od 4 do 7 miesiąca ciąży, bez przeciwwskazań do masażu (prosimy zasięgnąć takiej informacji u ginekologa prowadzącego). W ciąży przebiegającej prawidłowo.


Efekty masażu

- zrelaksowana mama = spokojne i pogodne dziecko
- zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa
- przeciwdziałanie rozstępom


Opinie klientów

Pan Jarek znalazł wszystkie bolące miejsca w okolicy krzyżowo - lędźwiowej i skutecznie je rozmasował! Ulga!!! Dziękuję bardzo Panie Jarku! - Joanna

Skorzystałam w Salonie Magia dla ciała z masażu dla kobiet w ciąży. Zdecydowanie polecam wszystkim przyszłym mamom. Masaż był wykonany profesjonalnie, bezpiecznie i przyjemnie.
:) -
Tatiana

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.