MAGIA DLA CIAŁA

Wysoka, Brzozowa 2/7, 52-200 Wrocław

Masaż polinezyjski 1,5h

  • Masaż polinezyjski 1,5h 90 min
    200 zł
    Rezerwuj

Na czym polega masaż polinezyjski

Masaż polinezyjski jest jedną z najpiękniejszych form masażu. Połączenie masażu twarzy, głowy i ciała to wyjątkowo relaksujący rytuał inspirowany nurtem pochodzącym z Hawaii oraz Nowej Zelandii. Ma zarówno wymiar fizyczny, jak i duchowy. Głównie masuje się przedramionami, a ruchy wykonywane są w rytmie muzyki. Zaletami tego masażu są płynne zmiany ruchu, technik i kierunku masażu. Masowane są wszystkie mięśnie, rozciągane wybrane oraz opracowywane stawy. Masaż polinezyjski jest połączeniem siły, delikatności i spokoju.


Dla kogo

Dla każdego. Dla zmęczonych, zestresowanych, ospałych. Dla pragnących odprężenia po ciężkim dniu w pracy, po długiej podróży. Również przy wzmożonym wysiłku warto pomysleć o masażu relaksacyjnym, by rozluźnić obolałe mięśnie i zadbać o przeciążone stawy. W pełni relaksuje, eliminuje stres, poprawia nastrój i uwalnia ciało od dolegliwości bólowych. W codziennej bieganinie, kiedy wszystko inne jest ważniejsze i pilniejsze od nas samych warto zatrzymać się na chwilę i podarować swojemu ciału odrobinę harmonii.


Rezultaty masażu

Uwalniając stres (z ciała) odzyskujesz jasność myślenia, która umożliwia np. podjęcie właściwej (życiowej) decyzji. Gdyby człowiek był naczyniem, to okazałoby się, że mnóstwo ludzi gotuje swoje życiowe potrawy w naczyniach, których nie myje od lat. Poddając się masażowi umożliwiasz swojemu ciału pozbycie się nagromadzonego stresu, z którego warto się systematycznie oczyszczać.
A poza tym masaż
- głęboko odpręża
- uwalnia ciało od dolegliwości bólowych, łagodzi ból
- odblokowuje kanały energetyczne, zapewnia swobodny przepływ energii, w efekcie czego mamy więcej sił witalnych i chęci do działania


Opinie klientów:

Doskonały, magiczny masaż, idealny dla regeneracji - Piotr

Relax, relax, relax! tego oczekiwałam i tak właśnie było! kolejna wizyta w salonie to prawdziwa przyjemność:-) Serdecznie polecam i do zobaczenia! - Iwona

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.