LOOK Salon Piękna

Przejdź do głównej zawartości

Salon Look to wyjątkowy gabinet urody w Piekarach Śląskich. Jego założycielką jest Paulina Mamys, której życiową pasją jest kosmetyka. To także osoba, której udało się stworzyć miejsce, w którym świadczone są profesjonalne usługi kosmetyczne, a klientki czują się naprawdę zadbane i rozpieszczane.

Ogromną zaletą Salonu Look jest wykształcona kadra. To specjaliści z ogromnym doświadczeniem i niebywałym wyczuciem stylu, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach branżowych. Warto wspomnieć także, że w salonie wykorzystywane są jedynie profesjonalne kosmetyki sprawdzonych marek.

Szeroka oferta Salonu Look pozwala kompleksowo zadbać o urodę. Można tutaj poddać się poważniejszym metamorfozom, przeprowadzanym dzięki medycynie estetycznej. Specjalnością salonu jest szeroki zakres zabiegów kosmetycznych na twarz, takich jak mezoterapia mikroiglowa, oxybrazja czy peeling kawitacyjny oraz wiele innnych. Można tu także skorzystać z makijażu permanentnego, depilacji woskiem lub pasta cukrowa oraz stylizacji brwi i rzęs, a także zatroszczyć się swoje paznokcie, dłonie i stopy.

Zapraszamy do rezerwacji wizyt!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa