Kosmetyka Ilona Borkowska

Ludwika Waryńskiego 18A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

KWAS GLIKOLOWY - DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ ZE ZMARSZCZKAMI

  • KWAS GLIKOLOWY - DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ ZE ZMARSZCZKAMI 60 min
    150 zł
    Rezerwuj

KWAS GLIKOLOWY

Zabieg kwasem glikolowym to peeling chemiczny w stężeniu 30-50%, Peeling kwasem glikolowym jest peelingiem średniogłębokim, nie tak inwazyjnym jak mikrodermabrazja (czyli mechaniczne ścieranie naskórka) ani nie tak łagodnym jak peeling enzymatyczny.

Kwas glikolowy działa na zasadzie rozluźniania łączeń międzykomórkowych w martwym naskórku. Dzięki temu niepotrzebne, martwe komórki mogą być złuszczone. Dodatkowo także pory są głęboko oczyszczane. Zabieg kwasem glikolowym usuwa to, co niepotrzebne w skórze, głęboko oczyszcza pory skóry, a także mobilizuje komórki skóry do regeneracji. Kwas glikolowy poprawia także krążenie krwi w skórze. To z kolei sprawia, że produkcja elastyny i kolagenu w skórze się zwiększa, poprawiając sprężystość i napięcie skóry.

Po zakończeniu peelingu kwasem glikolowym skóra jest świeża, pozbawiona martwych komórek. Jest także zdrowa i nawilżona, dzięki lepszemu ukrwieniu i dotlenieniu. Zmarszczki są mniej widoczne. Po tak dokładnym i głębokim oczyszczeniu skóra ma mniejsze skłonności do niedoskonałości, pryszczy i zaskórników.

WSKAZANIA:

- skóra dojrzałą ze zmarszczkami

- z fotostarzeniem

- blizny i rozstępy

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.