Kosmetyka Ilona Borkowska

Ludwika Waryńskiego 18A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

MAKIJAŻ KOREKTA PANA MŁODEGO

  • MAKIJAŻ KOREKTA PANA MŁODEGO 20 min
    50 zł
    Rezerwuj

Zapraszamy wszystkich Panów na korektę makijaż ,który poprawi wygląd w ważnych chwilach naszego życia takich jak ślub i wesele ale oczywiście nie tylko. Makijaż męski to usługa z, której panowie często korzystają przed sesją zdjęciową, ważnym spotkaniem biznesowym

Czemu służy męski makijaż?

Makijaż dla mężczyzn zalecany jest na wieczór, czyli chwile przy sztucznym oświetleniu, które sprawia, że jest on niewidoczny. Pozostaje tylko wyraźny rezultat, czyli jednolita w kolorze cera i podkreślone rysy twarzy. Makijaż męski sprawdza się także w przypadku okazji takich jak ślub. Perfekcyjna fryzura i wykwintny ubiór podkreślają, niestety, niedoskonałości skóry – zaczerwienienia i cienie pod oczami. W tym przypadku makijaż staje się nieoceniony, ponieważ maskuje wszystkie wady. Od dawna stosuje się makijaż męski w telewizji, kinie, teatrze, na koncertach i w kabarecie. Niebiańsko przystojni amanci filmowi, którymi zachwycają się miliony kobiet, wyglądają tak pięknie właśnie dzięki pracy wizażystów. To dzięki nim w telewizji, na ekranie kinowym, na scenie i na fotografiach widzimy piękne twarze bez skazy.

Męski makijaż krok po kroku

Podkład

Podkład to podstawa i największy problem, jeśli chodzi o wybór dobrego kosmetyku. Męska skóra jest podrażniona goleniem, a stan ten pogłębia jeszcze niechęć panów do pielęgnowania jej i niewiedza na temat tego, jakich kosmetyków używać. Wszystko to sprawia, że prezentuje ona więcej niedoskonałości niż skóra kobieca. Żeby ujednolicić kolor cery, potrzebny jest sypki puder i korektor maskujący cienie pod oczami oraz zaczerwienienia. Puder w kompakcie jest dobry dla cery z dużą ilością skaz. Nakładamy go równomierną warstwą, po czym dobrze jest utrwalić go rozpyloną wodą mineralną, która dodatkowo zapewni naturalny wygląd twarzy. Puder brązujący nakładamy na całą twarz zamiast pudru zwykłego w przypadku skóry bez niedoskonałości.

Brwi

Pamiętajmy, że męskie brwi wskazują na osobowość i podkreślają urodę. Jeśli brwi są miejscami pozbawione włosów lub bardzo jasne, trzeba je lekko skorygować i podkreślić. Ciemnym ołówkiem (brązowym lub szarym – nigdy czarnym!) i szczoteczką do brwi nadamy im odpowiedni wygląd.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.