Klinika Dr Kuschill MEDESTETIS | Warszawa

Przejdź do głównej zawartości

Opinie

 • MK
  5.0
  Nucleofill – nawilżenie, biostymulacja i eliminowanie wolnych rodników - Nucleofill Medium (1 zabieg)

  Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście. Zdecydowanie będę wracać. :-)

 • AN
  5.0
  Nanofrax® – mezoterapia mikroigłowa / nanoterapia - Twarz (1 zabieg)

  Pani Weronika jak zawsze profesjonalna i miła. Polecam Klinikę z całego serca.

 • AG
  5.0
  Endermologia LPG® - Pakiet 10 zabiegów

  Polecam zabiegi endermologii. Po masażu skóra jest jędrna i bardzo gładka. Szczególnie w problematycznych miejscach widzę wysmuklenie.

 • AG
  5.0
  Dermaquest® programy zabiegowe - Peeling Dyniowy z wyciągiem z dyni [40%] AHA [20%], BHA [5%], retinolem [4%] i probiotykami

  Tradycyjnie zabieg u pani Weroniki to czysty relaks. Peeling składa się z kilku etapów podczas których kolejno nakładane są produkty. Finalnie na buzie aplikowany jest krem z filtrem spf. Dzień po zabiegu skóra jest napięta i zaczyna się delikatnie łuszczyć, po złuszczeniu mamy buzię mega odświeżona i rozjaśniona. Polecam ten zabieg w Medestetis :-)

 • KA
  5.0
  Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

  miła obsługa, dokładne ustalenie oczekiwań, efekt zgodny z oczekiwaniami

 • KA
  5.0
  Epilacja laserowa - pachy

  Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu. Pani Weronika odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, do tęgo jest sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Bardzo miła atmosfera, gorąco polecam !!!

 • AN
  5.0
  Depilacja laserowa Palomar Vectus® - Pachy (pakiet 4 zabiegów)

  Wizyta przebiegła jak zawsze super i w miłej atmosferze

 • AN
  5.0
  Laserowe zamykanie naczynek Nd:Yag Alma Harmony Pro®

  Wspaniala p. Doktor!

 • EL
  5.0
  Prx-T® intensywna rewitalizacja wiotkiej skóry - Twarz (1 zabieg)

  Pani Weronika jest bardzo profesjonalna. Tłumaczy każdy krok zabiegu, przy niej można czuć się bezpiecznie.

 • ED
  5.0
  Depilacja laserowa Palomar Vectus® - Łydki (1 zabieg), Depilacja laserowa Palomar Vectus® - Wąsik nad górna wargą (1 zabieg), Depilacja laserowa Palomar Vectus® - Broda (1 zabieg), Depilacja laserowa Palomar Vectus® - ZESTAW NR 2 Pachy + Bikini pełne (pakiet 4 zabiegów)

  Kolejna wizyta z zakresu epilacji. Bardzo profesjonalnie i przyjemnie.

 • MS
  5.0
  Depilacja laserowa Palomar Vectus® - Broda (pakiet 4 zabiegów), Depilacja laserowa Palomar Vectus® - Szyja (pakiet 4 zabiegów)

  Bardzo miło i sprawnie.

 • UL
  5.0
  Depilacja laserowa Palomar Vectus® - ZESTAW NR 1 Uda + Łydki (1 zabieg)

  Wizyta przebiegła jak zwykle super z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa! Polecam👍

 • SL
  5.0
  Iniekcja toksyny botulinowej

  Polecasz botox u Pani doktor. Profesjonalnie, szybko i delikatnie na tyle ze nie potrzebuje kremu ze znieczuleniem. Jestem bardzo zadowolona 😀

 • AL
  5.0
  Depilacja laserowa Palomar Vectus® - ZESTAW NR 1 Uda + Łydki (1 zabieg)

  Kolejny zabieg z serii depilacji laserowej i kolejne zadowalające efekty, bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa.

 • PI
  5.0
  Usuwanie przebarwień i rumienia Dye-Vl® Alma Harmony Pro® - Twarz (1 zabieg)

  Już po drugiej sesji zamykania naczynek gołym okiem widać wyraźną poprawę - zaczerwienienie skóry na twarzy i szyi zostało znacznie zredukowane.

 • AN
  5.0
  Nanofrax® – mezoterapia mikroigłowa / nanoterapia - Twarz (1 zabieg)

  Jak zawsze wszystko perfekcyjnie!

 • MA
  1.0

  Przestrzegam przed Panią Joanną Kuschill - Dziurda. Udałam się do Pani na konsultację w celu zaproponowania dla mnie metod odmłodzenia skóry. Zaproponowała ,,delikatne,, uniesienie policzków aby zniwelować rzekomą asymetrię. Ja asymetrii nie widziałam ale zaufałam Pani i zgodziłam się na zabieg. Po zabiegu pojawiły się powikłania, buzia spuchła i pozostała bardzo wyraźna asymetria twarzy, cała lewa część twarzy większa od prawej. Okazało się że Pani Joanna w lewy policzek podała mi 0,3 ml zaś w prawy 0,7 ml preparatu. Początkowo mówiła, że to jest średnio usieciowany kwas Stylage M a na kolejnej wizycie, że bardzo gęsty Stylage XXL - najmocniejszy z pośród wszystkich kwasów marki Stylage, dodam że mam bardzo małą twarz. Na stronie producenta wyczytałam, że preparat XXL służy do wolumetrii twarzy i zwiększenia objętość tkanek. Nie przyszłam w celu robienia wolumetrii tylko delikatnie uniesienia policzków. Nie poinformowała mnie wcześniej jakie działanie ma preparat. W tej chwili moja twarz wygląda na opuchniętą, z dużymi policzkami i asymetrią twarzy, nie wiem czy ten proces jest odwracalny. Wszystkim odradzam wizytę w Klinice Medestetis i przestrzegam przed Pani Joanna. Nie jest osobą która podchodzi indywidualnie do Pacjentów, działa schematem. Sądzę, że nastawiona jest na zysk gdyż podała mi najdroższy preparat nie uwzględniając czy jest on skierowany na moje potrzeby. Udałam się do Kliniki w celu poprawienia wyglądu a zostałam oszpecona.

  KD
  Odpowiedź od Klinika Dr Kuschill MEDESTETIS | Warszawa:

  Szanowna Pani, jest mi niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji oraz, że tak oceniła Pani moje działania. Zawsze kieruje się dobrem pacjenta i jak najlepszym rezultatem pozabiegowym, dlatego z ubolewaniem podchodzę do Pani sytuacji oraz opublikowanej opinii. Przyjmuję pacjentów od 15 lat i do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, zawsze staram się pomóc i pierwszy raz spotykam się z tak moim zdaniem niezasłużoną oceną.

  1. Zgłosiła się Pani do mnie na konsultację z ustaleniem planu leczenia. Taki plan powstał, a wyrównywanie asymetrii policzków z wypełnieniem w części środkowej policzków było jednym z punktów całego planu leczenia i od tego rozpoczęłam moje działania.

  2. Wypełnienie policzków należy do zabiegów wolumetrycznych - preparat podaje się głęboko, pod skórę, najczęściej w obszar głębokiej tkanki tłuszczowej celem uzupełnienia utraconej objętości policzków, stąd nie jest prawdą, że zastosowałam preparat niezgodnie z przeznaczeniem.
  Nie jest również prawdą, że Pani nie wiedziała, że nie podałam Stylage M ponieważ otrzymała Pani formularz pozabiegowy po zabiegu gdzie podany preparat jest opisany.

  3. Preparat Stylage M jest preparatem stosowanym do wypełnień bruzd, zmarszczek, ust. Jest to najczęściej stosowany przeze mnie preparat w mojej praktyce lekarskiej i nie jest to preparat przeznaczony do wypełnień policzków, co ma potwierdzenie w opisie produktu producenta i dystrybutora.

  4. Preparat Stylage XXL z mepiwakainą, który został u Pani zastosowany jest najnowocześniejszym preparatem z gamy Stylage i należy właśnie do preparatów stosowanych celem wypełniania policzków. Ponieważ jest najnowocześniejszy jest tez najdroższym z gamy preparatów Stylage - zastosowałam go, aby uzyskać najlepszy efekt uzupełniania objętości i nie miało to nic wspólnego z chęcią dodatkowego zysku. Każdy mój pacjent wie, że zysk jest najmniej istotną dla mnie kwestią i zawsze kieruję się dobrem pacjenta i jak najlepszym rezultatem pozabiegowym.

  5. Obrzęk pozabiegowy po podaniu kwasu hialuronowego może się zdarzyć u każdego pacjenta - to ryzyko towarzyszące każdemu zabiegowi medycznemu i to pomimo zachowania najwyższej staranności, odpowiedniej techniki czy jakości preparatu. Niestety u Pani wystąpił z dużym nasileniem i jest mi z tego powodu bardzo przykro.
  Nie wspomniała Pani jednak w swojej opinii o tym, że w dniu gdy obrzęk wystąpił byłam do Pani dyspozycji i mimo, że była to sobota wieczór została Pani przeze mnie skonsultowana i otrzymała Pani właściwe leki przeciwobrzękowe. Następnie byłyśmy w kontakcie codziennym i modyfikowałam Pani leczenie zgodnie z objawami. Po tygodniu leczenia obrzęk ustąpił całkowicie, a Pani była wtedy na mnie wściekła, że Panią oszpeciłam.

  7. Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji, ale nie ukrywam, że Pani podejście do mnie również zabolało mnie bardzo. Pierwszy raz ktoś potraktował mnie tak niesprawiedliwie zarzucając mi zachowanie całkowicie sprzeczne z filozofią mojej wieloletniej praktyki zawodowej.

  Mam głęboką nadzieje, że wraz z upływem czasu i opadnięciem towarzyszących emocji Pani ocena wobec mojej pracy również ulegnie zmianie.

  Z poważaniem
  dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

 • MA
  5.0
  2. Autorski program anti-aging / lek. Aneta Bembenek

  Wizyta w pełnym reżimie sanitarnym. Pani doktor bardzo miła. Fachowa obsługa. Polecam.

 • MA
  5.0
  Retix C® (ampułka + maska)

  Wszystko profesjonalnie jak zawsze.

 • JO
  5.0
  Iniekcja toksyny botulinowej, Mezoterapia igłowa – rewitalizacja i poprawa nawilżenia skóry

  Polecam