Klinika Dr Kuschill MEDESTETIS | Kraków

Przejdź do głównej zawartości

Klinika Dr Kuschill MEDESTETIS założona 12 lat temu przez charyzmatyczną dr Joannę Kuschill – Dziurdę to miejsce unikalne.

Dlaczego?
Przede wszystkim ze względu na nasze holistyczne podejście do kwestii zdrowia i pielęgnacji. Kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz edukację Pacjentów dotyczącą procedur estetycznych, a tych mamy w ofercie ponad 100.

Nasz zespół to kilkunastu lekarzy, dyplomowane kosmetolożki i dietetyczki. Oferowane przez nas autorskie programy anti-aging od lat cieszą się ogromną popularnością wśród pacjentów, a plan leczenia jest zawsze układany na podstawie diagnozy stawianej przez lekarza.

Dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda - założycielka i właścicielka kliniki jest zagorzałą propagatorką wiedzy na temat medycyny estetycznej oraz aktywnego zdrowego stylu życia. Regularnie występuje jako ekspert w telewizji, udziela wywiadów do prasy oraz portali internetowych. Edukuje w dziedzinie bezpieczeństwa medycznego i podkreśla, że medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. Dlatego najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta oraz trafnie postawiona diagnoza.

Wizyta w jednej z placówek Kliniki dr Kuschill MEDESTETIS w Krakowie lub Warszawie, zawsze zaczyna się od dokładnego wywiadu z lekarzem. Tworząc indywidualny i kompleksowy plan działania bierzemy pod uwagę nie tylko oczekiwania pacjenta, ale również jego historię. W efekcie rozmów Pacjenta z lekarzem prowadzącym powstaje plan, który obejmuje: zabiegi wykonywane w Klinice, kosmetyki do pielęgnacji domowej, ale także – zmiany w stylu życia, diecie czy aktywności fizycznej. Takie holistyczne podejście to nasz znak rozpoznawczy. Wiemy, że kompleksowe i zaplanowane działanie zawsze przynosi lepsze i bardziej trwałe efekty.

Zespół lekarzy w naszych Klinikach, to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach. Nieustannie szkolą się na międzynarodowych kursach, zdobywają nowe umiejętności i pracują na najnowocześniejszym i najbezpieczniejszym sprzęcie. Wieloletnie doświadczenie kadry medycznej, świetnie wyposażone, komfortowe i przestronne gabinety oraz ogromny nacisk kładziony na bezpieczeństwo sprawiają, że Klinika Dr Kuschill MEDESTETIS od lat jest jednym z najpopularniejszych miejsc w Polsce, w którym można kompleksowo zadbać o zdrowie i urodę.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Program lojalnościowy

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa