Instytut Urody Fantastic Body

Przejdź do głównej zawartości

Instytut Urody Fantastic Body

Legnicka 72, 54-206 Wrocław

Voucher dla Ukochanej

  • Voucher dla Ukochanej 90 min
    220 zł

Na powitanie filiżanka rozgrzewającej herbaty pomarańczowej. Nastrojowe światło świec i muzyka relaksacyjna, to coś co wprawia w stan odprężenia i relaksu. Zadbamy także o podgrzewane łózko aby twoje ciało było rozluźnione i przygotowane do rytuału odprężającego-rozgrzewającego.

Terapię rozpoczynamy od masażu relaksacyjnego pleców oraz karku. Do rytuału używamy ciepłego aromatyzowanego olejku pomarańczowego, który rozgrzewa ciało i wprowadza w stan relaksu i ukojenia. Taki masaż działa zbawiennie na cały organizm, zmniejszając napięcia mięśniowe oraz poprawia nastrój i samopoczucie. Uwieńczeniem jest aplikacja maski jagodowej, która intensywnie nawilża oraz wygładza skórę.

Zabieg na twarz rozpoczynamy od demakijażu żelem dyniowo-cynamonowym, który doskonale oczyszcza i rozjaśnia skórę. Następnie wprowadzamy do głębszych warstw naskórka ampułkę witaminową za pomocą mezoterapii bezigłowej. Jest to zabieg, w którym wykorzystuje się prąd
o wysokiej częstotliwości, w efekcie zwiększa się przepuszczalność błony komórkowej, umożliwiając maksymalnie wysoką przyswajalność składników aktywnych zawartych w serum. Substancje te stopniowo zostają uwalniane z wnętrza komórki do wnętrza skóry, dzięki czemu działają nawet po zakończeniu zabiegu, co skutecznie przedłuża efekt zabiegu. Tkanka zostaje odżywiona, dotleniona oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra zostaje zregenerowana, nawilżona i odmłodzona. Na zakończenie rytuału aplikowana jest maska algowa indywidualnie dobrana do potrzeb skóry.

'); fbq('track', 'PageView');