Architekci Piękna Terapie Naturalne

Przejdź do głównej zawartości

Architekci Piękna Gabinet Terapii Naturalnych świadczy usługi po wcześniejszej, telefonicznej rezerwacji terminu wizyty 888 666 546.
Zapraszamy do miejsca, gdzie przy dźwiękach muzyki i świecach zrelaksujesz się i spędzisz miło czas.
Wizyta zaczyna się od rozmowy, która pozwala na indywidualny dobór zabiegów, dostosowany indywidualnie do danej osoby.
Zabiegi na twarz zapewnią relaks, oraz szybkie widoczne efekty. Przeniosą w Krainę Piękna, rozpieszczą skórę i zmysły. Dodatkowo otrzymasz profesjonalną analizę skóry i poradę kosmetyczną. Zabieg będzie wykonany profesjonalnie i na najwyższej jakości kosmetykach. Japoński lifting i refleksologia twarzy, akupunktura kosmetyczna, infuzja tlenowa, kosmetologia chińska i pielęgnacyjna to moja pasja.
Masaże zadbają o Twoje ciało i umysł, wprowadzą harmonię między nimi. Czekają na Ciebie najlepsi masażyści, certyfikowani trenerzy odnowy biologicznej z szerokim wachlarzem usług od zdrowia, relaksu, wyszczuplenia po refleksologię.
Terapie holistyczne pomagają przypomnieć i powrócić ciału, umysłowi do równowagi. Organizm za pomocą igły akupunkturowej dostaje sygnał do mobilizacji aby leczył się sam. Dzięki akupunkturze przypominamy mu o tej możliwości.

Nasz Salon otrzymał nagrody:
„Laur Piękna” dla Najlepszego Salonu Kosmetycznego w roku 2016,
„Mistrzowie Urody” dla Najlepszego Salonu Kosmetycznego w roku 2017,
"Orły Najlepszy Gabinet w Będzinie 2018, " Orły 2019", "Orły 2020" , "Orły 2021"

Łączy nas Pasja do pracy i ludzi oraz ciągłe zamiłowanie do poszerzania umiejętności i kwalifikacji. Czas spędzony z nami to harmonia dla duszy i ciała. Podaruj sobie odrobinę luksusu i pozwól się zaprosić do naszego świata.
Zapraszam :-)

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa