GearUP! Symulator lotu B737

Przejdź do głównej zawartości

Opinie

 • SH
  5.0
  LOT 30 minut - cena regularna, LOT 30 minut - cena regularna

  Super przeżycia, nowe doświadczenie, które zostanie ze mną na dłużej! Wiele się nauczyłam :) Polecam, inaczej spojrzycie na pracę pilotów :)

 • EW
  5.0
  LOT 60 minut - cena regularna

  Fantastyczna przygoda. Pełen profesjonalizm. Na pewno tu wrócę z synem 😊

 • KO
  5.0
  LOT 60 minut - Happy Hours (rezerwacja tylko na dzisiaj)

  Udane lądowanie przy pogodzie ustawionej na niemal zerową widoczność - przeżycie nie do opisania :) polecam każdemu! Pełen profesjonalizm instruktora i super atmosfera w kokpicie :)

 • RA
  5.0
  LOT 120 minut - cena regularna

  I kolejne chwile podniebnych wrażeń za nami. W końcu udało się wylądować na Maderze i Gibraltarze. EPKK z bocznym wiatrem - nie wyszło. Za miesiąc poprawka!

 • MA
  5.0
  LOT 15 minut - Happy Hours (rezerwacja tylko na dzisiaj)

  Wszystko jak najbardziej OK.
  Mali piloci byli bardzo zadowoleni :)

 • WO
  4.0
  LOT 30 minut - cena regularna

  Fajnie, ale 30 min to zbyt krótko.

 • RA
  5.0
  LOT 120 minut - Happy Hours (rezerwacja tylko na dzisiaj), LOT 60 minut - Happy Hours (rezerwacja tylko na dzisiaj)

  Jak zawsze, wspaniałe wrażenia i świetna zabawa z przyjaciółmi. Dzisiaj znowu latamy!!!

 • JU
  2.0
  LOT 30 minut - cena regularna

  Uwielbiamy samoloty, więc wizyta w GearUP! była naprawdę wyczekiwana. Sam symulator jest świetny, jak podczas prawdziwego lotu. Oczywiście nie wiem jak wygląda prawdziwy kokpit samolotu, ale cała aparatura, radary, monitory, wajchy realnie odzwierciedliły nasze wyobrażenia. Zaplecze w GearUP! jest super. Dużo zdjęć samolotów, mnóstwo lotniczych gadżetów, wystrój całkowicie adekwatny do tematyki spotkania. Dodatkowo: Playstation w razie konieczności oczekiwania na obsługę, na wejściu propozycja kawy, herbaty - miło! Co nas najbardziej zawiodło to sama symulacja lotu, a dokładniej mówiąc obsługa. Przede wszystkim voucher był na 30 minut, wykupiony w promocji 15 min + 15 min gratis. Usłyszeliśmy, że nie ma sensu tłumaczenia działania jednego z urządzeń, ponieważ szkoda na to czasu, a jednak zabawa trwała i tak niespełna 20 minut. Nie wiem czy jest to standardowa procedura, że jeśli klient płaci mniej "w promocji" to mniej otrzymuje, ale cała nasza wizyta od pobytu w kokpicie, była trochę odklepaniem swojego obowiązku przez pracownika. Z tego co pamiętam miały być dwa starty i dwa lądowania - informacja na stronie potwierdza moje przypuszczenia. W trakcie naszego lotu doszło tylko do jednego. Nie mieliśmy opcji wyboru lotniska, wszystko było już z góry uszykowane. Wojtek, z którym lecieliśmy to bardzo sympatyczny gość, ale kilkukrotne używanie telefonu do celów prywatnych w trakcie obsługi klientów i nie odpowiadanie tym samym na pytania to dla nas coś niedopuszczalnego. Sami pracujemy na co dzień w obsłudze klienta i coś takiego w ogóle nie powinno mieć miejsca. Naprawdę nie da się wytrzymać pół godziny bez telefonu i poświęcić uwagi klientom? Tutaj nie ma o czym mówić, jest to zwyczajnie standard w obsłudze klienta.
  Podsumowując - gdyby nie obsługa, to naprawdę byłoby wspaniałe miejsce dla pasjonatów lotnictwa. Nasza wizyta zakończyła się dość dużym rozczarowaniem i jest nam zwyczajnie przykro, że tak wyszło. Warto wyciągnąć z tego lekcję na przyszłość, bo jest to miejsce z dużym potencjałem.

 • MA
  5.0
  KM: LOT 30

  Super wrażenia. Polecam

 • JO
  5.0
  G: 30 minut

  W końcu spełniło się moje marzenie- zasiadłam na miejscu pilota boeninga 737. Super zabawa. Panie Wojtku bardzo dziękuję za wszelkie informacje, życzliwe i miłe podejście. Nasz wspólny rejs na Gibraltar i do Dubaju będę długo pamiętać. Pozdrawiam i do zobaczenia.

 • AS
  5.0
  LOT 60 minut - cena regularna

  Bardzo fajne doświadczenie i pozytywne wrażenia :)

 • AN
  5.0
  LOT 30 minut - cena regularna

  Bardzo fajnie.
  Na pewno jeszcze przyjdziemy.

 • MA
  5.0
  LOT 60 minut - Happy Hours (rezerwacja tylko na dzisiaj)

  Super atrakcja. Można się dużo dowiedzieć i choć trochę poczuć jak pilot. Polecam

 • MA
  5.0
  KM: LOT 15

  Bardzo fajnie spędzony czas, o wiele ciekawsze przeżycie niż się spodziewałem

 • BG
  5.0
  LOT 60 minut - cena regularna

  Jedno z najlepszych doświadczeń. Naprawdę świetnie się bawiłem, a co najważniejsze miałem okazję doświadczyć wszystkiego począwszy od rozruchu maszyny, przez lot do samego lądowania. Wojtek, bo tak na imię pilotowi, który prowadził ze mną symulację dziękuję za czyste objaśnienie i doradztwo w sprawie wyboru szkoły do rozpoczęcia swojej licencji pilota. 😁

 • TO
  5.0
  G: 30 minut

  Rewelacyjne przeżycie!

 • MA
  5.0
  LOT 60 minut - Happy Hours (rezerwacja tylko na dzisiaj)

  Wizyta odbyła się w ramach prezentu dla 13-latka, który interesuje się lotnictwem. Był zachwycony! Obsługa na najwyższym poziomie, Panowie bardzo uprzejmi, cierpliwi i bardzo profesjonalnie podchodzący do klienta (czy to dorosłego, czy dziecka). Dziękujemy za niezapomniane chwile i najpewniej - do zobaczenia!

 • AL
  5.0
  LOT 60 minut - Happy Hours (rezerwacja tylko na dzisiaj)

  Super zabawa, okazało się, że jestem świetnym pilotem 😉 W godzinę z Nowego Jorku do Warszawy kto tak potrafi 😂

 • SI
  5.0
  LOT 30 minut - cena regularna, LOT 15 minut - cena regularna

  niesamowite przeżycie, profesjonalna obsługa, polecam

 • PI
  3.0
  Dzień z pilotem

  Ocenę najwyższą wystawiam za wiedzę i zaangażowanie pilota w kwestie przeze mnie poruszane i przebieg spotkania. Natomiast niestety na minus jest symulator, który z każdą kolejną moją wizytą działa coraz gorzej (w przeciągu roku trzy spotkania). Byłem bezpośrednio po serwisowaniu, ale panel górny nie miał podświetlenia, przełączniku MCP nie działały prawidłowo np.: speed, heading. Nie dało się ustawić wartości bo pokrętła odmawiały posłuszeństwa.