DrPernak

Przejdź do głównej zawartości

Dr Pernak to gabinet medycyny estetycznej założony przez doktora Mikołaja Pernaka, który jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ze specjalizacją II stopnia chirurgii. Liczne kursy, szkolenia w kraju i za granicą pozwoliły mu zdobyć kolejne kwalifikacje z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej. Gabinet specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii kosmetycznej. W skład zespołu oprócz założyciela wchodzą również wykwalifikowanie doktorzy nauk medycznych, radiolodzy, lekarze stomatolodzy i anestezjolodzy.

Gabinet posiada wszelkie certyfikaty, które potwierdzają kwalifikacje poszczególnych członków zespołu. Gwarantują one wysoką jakość oferowanych zabiegów, a także bezpieczeństwo pacjentów.

W Gabinecie wykonywane są zabiegi z zakresu:
- medycyny estetycznej – m. in. modelowanie sylwetki, osocze bogatopłytkowe czy usuwanie żylaków;
- chirurgii plastycznej – zabiegi związane z korektą uszu, plastyką nosa, plastyką twarzy, a także od niedawna plastyką warg sromowych;
- stomatologii.

W Gabinecie można także umówić się na konsultacje z lekarzami specjalizacji takich jak kardiologia i endokrynologia. Wykonywane są również badania USG.

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa