Dorothy Studio

Przejdź do głównej zawartości

Dhoroty Studio to znany salon urody w Warszawie. Za wyjątkową atmosferę tego miejsca odpowiedzialna jest Dorota Wodzińska, która dba o wygląd i dobre samopoczucie swoich klientów już od ponad 20-stu lat. Stylistka może pochwalić się tytułem Kreatora Form przyznawanym przez L’Oreal. Dorota Wodzińska swoje doświadczenie zdobywała na specjalistyczny szkoleniach w kraju i za granicą – m.in. w USA. Styliska znana jest z wielu oszałamiających metamorfoz. Z usług kreatywnej stylizacji fryzury w jej salonie często korzystają gwiazdy. Fryzjerka jest także częstym gościem w telewizji, gdzie występuje w roli eksperta w swojej branży.

Specjalnością salonu jest profesjonalna koloryzacja włosów, a także ich regeneracja, przedłużanie oraz zagęszczanie. Ponadto w Dhoroty Studio można poddać się strzyżeniu, modelowaniu, koloryzacji i trwałej ondulacji. W ofercie salonu coś dla siebie znajdą również mężczyźni. Najwyższa jakość zabiegów fryzjerskich świadczonych w Dhoroty Studio została potwierdzona dyplomami Miesięcznika „Uroda” Beuty&Spa. Warto wspomnieć, że w prasie często pojawiają się artykuły o rewolucyjnych metamorfozach przeprowadzanych w salonie.

Salon fryzjerski Dhoroty Studio zlokalizowany jest w samym centrum stolicy, przy ul. Zimnej 2. Najłatwiej dojechać tu skręcając w ul. Ptasią z ul. Marszałkowskiej. Zdecyduj się na oszałamiającą metamorfozę! Skorzystaj z usług salonu Doroty Wodzińskiej. Zaufaj stylistce gwiazd.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa