Nie masz sił i czasu na wyjście do salonu urody? Nie martw się. Nasze mobilne spa przyjedzie do Ciebie. Działamy na terenie krakowskich hoteli i apartamentów. Do naszych klientów jesteśmy w stanie dotrzeć w ciągu godziny od złożenia zamówienia na usługę. Jesteśmy profesjonalistami, którzy na miejsce zawsze dojeżdżają ze specjalistycznym sprzętem oraz wysokiej jakości kosmetykami, tak abyś Ty mógł w pełni cieszyć się przyjemnością czerpaną z zabiegów. Warto zaznaczyć, że działamy przez siedem dni w tygodniu od 8.00 do 22.00.

Pragniesz prawdziwego odprężenia? To doskonale, ponieważ specjalnością book-a-balance Mobile SPA są masaże. W naszej ofercie znajdziesz ponad 20 rodzajów zabiegów relaksacyjnych tego typu, takich jak m.in. masaż klasyczny, masaż aromaterapeutyczny, masaż wyszczuplający bańkami chińskimi czy masaż sportowy. Naszym klientom proponujemy także pielęgnacyjne zabiegi na twarz oraz manicure i pedicure. Wszystkie zabiegi realizowane są przez profesjonalnych masażystów,

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Co ważne, jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klientów. Dzięki book-a-balance Mobile SPA wieczór po dniu pełnym wyzwań może stać się naprawdę przyjemny – przyniesie odprężenie i pomoże zwalczyć bezsenność. Nasze zabiegi polecamy także od rana, jako doskonały sposób na udany początek dnia.

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa