Artline Tattoo

Przejdź do głównej zawartości

Studio powstało w sierpniu 1997 roku w Dąbrowie Górniczej. Od tej pory u nas i w świecie tatuażu wiele się zmieniło.
W 2009 roku przenieśliśmy się do Poznania, wyposażyliśmy Studio w najnowsze na rynku maszynki rotacyjne, oraz sprzęt do kontroli sterylizacji (autoklaw próżniowy Stericlave klasy B). W 2011 rozszerzyliśmy usługi o laserowe usuwanie tatuaży czarnych i kolorowych Laserem Nd-Yag typu Q-Switch.

Niewątpliwie jednym z wyjątkowych miejsc Poznania są Jeżyce. To tutaj możesz zobaczyć niesamowite kamienice pamiętające jeszcze czasy wojny. W jednej z tych kamienic bije nasze serce, miejsce któremu poświęciliśmy większą część swojego życia. Od otwarcia Artline Tattoo minęło już 20 lat – przez cały ten czas niezmiennie dbamy o to, by nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani naszymi usługami. Pasja i doświadczenie pozwala nam tworzyć niepowtarzalne tatuaże, prowadzimy także piercing – a każda z tych dziedzin to sztuka, w której wyrażamy Ciebie. W studiu wypijemy zrobioną przez Mariannę kawę i porozmawiamy – o tym, czego chcesz, jaka jest Twoja wizja. Stworzymy oryginalny projekt specjalnie dla Ciebie. Kładziemy duży nacisk na Twoje bezpieczeństwo, dbamy także, byś był zadowolony. Dlatego poza wykonywaniem tworzeniem nowych dzieł sztuki prowadzimy także laserowe usuwanie tatuaży, które przestały Ci odpowiadać.
Sztuka modyfikacji ciała nie stoi w miejscu. Z biegiem lat zmieniały się gusta i podejście tak do tatuowania ciała, jak i przekłuwania uszu czy piercingu. Rozwinęło się także laserowe usuwanie tatuaży. Wszystko to sprawia, że artyści stawiają poprzeczkę coraz wyżej – a tworzone przez nich dzieła są coraz bardziej imponujące, gustowne i odważne.

By nasze tatuaże wciąż zadowalały, zamiast kartkować katalogi i sięgać po schematy, wciąż staramy się tworzyć coś nowego. Projekt zawsze powstaje w trakcie rozmowy z Klientem – to on mówi nam, czego chce, czego wolałby uniknąć, jak naprawdę wygląda jego wymarzony wzór. Jeśli przyjdziesz do salonu, możesz być pewien, że zostaniesz uważnie wysłuchany przez jedno z artystów – poznasz ich poniżej. Prowadzimy także laserowe usuwanie – nie wahaj się przyjść do nas ze wzorem, którego już nie chcesz.

Dbamy o to, by piercing i przekłuwanie uszu także dotrzymywały kroku czasom. Wykonujemy przebicia powierzchniowe, zgodnie z życzeniem Klientów ozdabiamy ich ciała asymetrycznie lub harmonijnie. Zobaczysz, że we wszystkim, co robimy, widać pasję.

Udogodnienia

  • Parking

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa