Anna Stachniak make up & hair artist

Przejdź do głównej zawartości

Opinie

 • BO
  5.0
  Makijaż okolicznościowy, Makijaż okolicznościowy, ŚLUB PAKIET STANDARD - usługa z dojazdem , DOJAZD W DNIU ŚLUBU poza Warszawę

  Profesjonalizm od samego początku do końca! Piękne, staranne i subtelne makijaże wykonane przez Annę podkreślają urodę, nie ma mowy o przerysowaniu. Polecam każdej pannie młodej, która na codzień się nie maluje, a w tym dniu chce wyglądać pięknie, ale nadal być sobą! ❤️❤️❤️

 • PA
  5.0
  ŚLUB PAKIET STANDARD - usługa w studiu

  Polecam. Fryzura i makijaż trzymały się do rana :)

 • AS
  5.0
  ŚLUB PAKIET STANDARD - usługa w studiu

  Makijaż ślubny bardzo wytrzymały, oczy zostały pochwalone :) wszystko się trzymało idealnie, wizyta przesympatyczna

 • MI
  5.0
  ŚLUB PAKIET DE LUX - usługa na wyłączność , DOJAZD W DNIU ŚLUBU poza Warszawę

  Pani Ania przyjechała do mnie w dniu ślubu tak jak się umówiłyśmy z samego rana, wszystko było robione według wcześniej ustalonego planu, czyli najpierw makijaż i fryzura świadkowej, potem chrzestnej, na końcu mój. Atmosfera była wspaniała, a makijaż i fryzura to pełen profesjonalizm. Warto też dodać, że makijaż trzymał się całą noc! Bardzo polecam i cieszę się, że udało mi się trafić na tak wspaniałą osobę :)

 • JO
  5.0
  PRÓBA PAKIET STANDARD - makijaż i fryzura

  Uroczy salon, miła atmosfera i przefantastyczna Wizażystka. Fryzura i makijaż wykonane pięknie, polecam

 • MK
  5.0
  Makijaż okolicznościowy, DOJAZD W DNIU ŚLUBU Warszawa , Fryzura ślubna, Fryzura włosy długie /za ramiona/

  Ania spisała się świetnie w dniu mojego ślubu. Wszystko odbyło się na czas i dokładnie tak, jak ustaliłyśmy na pierwszym spotkaniu. Moje upięcie wytrzymało rejs motorówką, a fryzura wciąż wyglądała pięknie podczas ceremonii ślubnej i później podczas wesela z wieloma nieoczekiwanymi atrakcjami... Ponadto Ania pomogła mi zaskoczyć mojego męża i upięła włosy tak, abym mogła je częściowo rozpuścić przy zmianie sukni do pierwszego tańca. Świadkowa bez problemu rozpięła upięcie, a włosy dalej wyglądały jakbym wyszła od fryzjera - tyle, że w innym uczesaniu. Mąż i goście byli zachwyceni. Niespodzianka się udała. Dzięki Ani czułam się piękna, zrobiłam świetne wrażenie, mam piękne zdjęcia i wspomnienia. Szwagierka również była zachwycona swoją fryzurą i makijażem. Z pewnością będę wracać przy innych okazjach. Serdecznie polecam!

 • MK
  5.0
  Fryzura próbna ślubny

  Ania jest cudowną, ciepłą osobą. Już od progu jej salonu czułam się zaopiekowana - mimo, iż trafiłam do Ani zupełnym przypadkiem na trzy tygodnie przed ślubem, to wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Ania przeprowadziła ze mną krótki wywiad, żeby poznać moje oczekiwania co do fryzury ślubnej i ogólnej stylizacji, a jednocześnie doradziła mi w szczegółach, które wymagały doprecyzowania. Cała wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Ania doskonale poradziła sobie z moimi długimi gęstymi włosami. Upięcie wyszło dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałam. Nie mogłam trafić lepiej.

 • JU
  5.0
  ŚLUB PAKIET DE LUX - usługa na wyłączność , DOJAZD W DNIU ŚLUBU poza Warszawę

  Serdecznie polecam usługi Anny. Bardzo profesjonalna, kontaktowa, miła oraz z poczuciem humoru. Włosy i fryzura trzymały się całe welese i wyglądałam super!

 • AN
  5.0
  PRÓBA PAKIET STANDARD - makijaż i fryzura

  Jestem bardzo zadowolona, makijaż i fryzura próbna były zrobione z największa starannością, w trakcie makijażu, Pani słuchała wszystkich próśb, tłumaczyła co robi wiec w trakcie ma się wpływ na to co się dzieje na głowie :) atmosfera bardzo dobra. Nie mogę się już doczekać makijażu i fryzury docelowej w dniu wesela :)

 • CE
  5.0
  Makijaż okolicznościowy, Fryzura włosy półdługie /do ramion/

  Pani Ania jest super-POLECAM.
  Makijaż wykonany profesjonalnie , fryzura też -super trwałość
  pomimo tak dużego upału i ciepłej nocy makijaż i fryzura trzymały się bardzo dobrze- naturalnie.

 • MA
  5.0
  Indywidualna nauka makijażu 3h - 450 zł

  Przemiła i profesjonalna P.Ania, która wprowadziła mnie w tajniki makijażu, pielęgnacji skory twarzy, polecam!

 • AL
  5.0
  Makijaż okolicznościowy, Fryzura włosy półdługie /do ramion/

  Jestem zadowolona, Panie są miłe i kompetentne

 • AN
  5.0
  Makijaż okolicznościowy (usługa w niedzielę), Fryzura włosy półdługie /do ramion/ (usługa w niedzielę)

  Miła i profesjonalna usługa

 • MA
  5.0
  Makijaż okolicznościowy, Makijaż okolicznościowy, ŚLUB PAKIET STANDARD - usługa w studiu, DOJAZD W DNIU ŚLUBU Warszawa , Fryzura włosy półdługie /do ramion/, Fryzura włosy krótkie, Fryzura włosy długie /za ramiona/

  Dzięki Pani Ani czułam się wyjątkowo piękna w tym szczególnym dla mnie dniu.

 • JO
  4.0
  Makijaż okolicznościowy

  Bardzo dziękuję za makijaż.

 • MA
  5.0
  Grupowa nauka makijażu 12.05.2021 g. 16.00 - 19.00

  Wspaniałe, profesjonalne, pomocne, merytoryczne i praktyczne szkolenie w cudownej atmosferze! Ania odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, na dokładkę świetnie się bawiłyśmy w kobiecym gronie :) Polecam!

 • BS
  5.0
  PRÓBA PAKIET STANDARD - makijaż i fryzura

  Jestem bardzo zadowolona z makijażu oraz fryzury próbnej :) moje oczekiwania zostały spełnione! Zależało mi na delikatnym makijażu, w którym będę czuła się dobrze, dokładnie taki efekt uzyskałyśmy :)

 • KA
  5.0
  Grupowa nauka makijażu 12.05.2021 g. 16.00 - 19.00

  Mówią, że pierwsze kilka sekund robi pierwsze wrażenie i Ania juz w pierwszych sekundach nawiązuje nić kontaktu. Trzy godziny spędzone z Anią to cudownie spędzone chwile w komfortowej atmosferze, bez poczucia bycia osądzaną i z bezbrzeżną ilością wiedzy przez Anie, którą można chłonąć całymi godzinami. Ania jest bardzo cierpliwa w odpowiadaniu na nieliczone pytania i chętnie udziela pielęgnacyjnych porad, i to z humorem! I do tego przytulne i piękne atelier :) Bardzo polecam!

 • DO
  5.0
  PRÓBA PAKIET STANDARD - makijaż i fryzura

  Przesympatyczna Pani Anna, stylista i psycholog! Swobodna atmosfera, bez pośpiechu, mnóstwo profesjonalnych porad, cennych pomysłów, perfekcyjny odmładzająco-upiększający makeup, boska fryzura, pomysły i propozycje dobrane do stylu uroczystości. Wyszłam młodsza, radosna, i z poczuciem, że jest ktoś, kto czuwa nad MOIM WIELKIM DNIEM. Dziękuję!!

 • JO
  5.0
  Grupowa nauka makijażu 12.05.2021 g. 16.00 - 19.00

  Fantastyczne spotkanie! Milion ważnych i przydatnych informacji. Odmieniło to moje podejście do pielęgnacji i makijażu o 180 stopni, wreszcie mam poczucie, że wiem co robić. Serdeczni polecam! :)