Zdjęcie rzęs Warszawa Grochów

556 wyników

Salony z podobnych kategorii

ALOE Kosmetyka i Szkolenia

Rzęsy

ul. Chocimska 18, , 00-791 Warszawa, tel. 579 061 275
5.0
168 opinii

Zabieg mezoporacji nie jest bolesny. Daje spektakularny natychmiastowy efekt odmłodzenia twarzy. Regularnie stosowany ma opóźniać efekty starzenia. Pani Jolanta wykonująca zabiegi jest niezwykle kulturalna, szczegółowo i rzetelnie o wszystkim informuje. Polecam!

Klinika MezoSkin

Rzęsy

Lubelska 20/20a, 03-802 Warszawa
5.0
200 opinii

Pierwszy raz w życiu przedłużałam rzęsy. Zdecydowałam się oddać je w ręce Pani Igi. Nie zawiodłam się. Rzęsy wyglądają mega naturalnie. Oko jest podkreślone, ale efekt końcowy nie jest przesadzony. Także polecam serdecznie. Na lato super sprawa. Można zapomnieć o maskarze :)

Homemade Lashes

Rzęsy

Batalionu AK Bałtyk 5 lok. U3 , 00-713 Warszawa
5.0
103 opinie

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona i nie oczekiwałam cudów, ale efekt - rewelacja ! nie spodziewałam się, że mam tak długie naturalne rzęsy:) Pani Dominika jest przeuroczą osobą :) bardzo przytulny salonik :) Na pewno wrócę i polecam :) ! cena mogłaby być trochę niższa...

SC Beauty Clinic na Saskiej

Rzęsy

Saska 5E, 03-968 Warszawa
4.9
96 opinii

Pani Paulina bardzo profesjonalnie dobrała zabieg do problemu skóry, wykazała się dużą wiedzą i starannością. Twarz została oczyszczona, a skóra rozjaśniona a także właściwie nawilżona. Uzyskałam pożądany efekt. Gorąco polecam wszystkim!

fingerspa

Rzęsy

Józefa Sierakowskiego 5, 03-712 Warszawa
5.0
20 opinii

Salon manicure i pedicure – FingerSPA to miejsce, w którym o Twoje dłonie i stopy zadbają najlepsi specjaliści. Dzięki ich pracy zyskają one piękny, zdrowy i modny wygląd. Nasi pracownicy śledzą najnowsze trendy mody i korzystają z najlepszych produktów do pielęgnacji skóry dłoni i stóp, a

Zdjęcie rzęs Warszawa Grochów 556 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł