Przejdź do głównej zawartości

Zdjęcie rzęs Poznań Rataje

Salony z podobnych kategorii

Atelier Noire - zarezerwuj wizytę

Atelier Noire

Rzęsy

Katowicka 89a, 61-131 Poznań
5.0
Sprzedaż bonów

Atelier Noire. Jestem wizazystką, stylistką fryzur, stylistką rzęs. Posiadam ponad 10letnie doświadczenie w wykonywaniu makijaży i fryzur oraz 8letnie doświadczenie w przedłużaniu rzęs. Zajmuję się również przedłużaniem włosów metodą kanapkową oraz analizą kolorystyczną. Specjalizuje się w

Salony z tej samej miejscowości

Masaż WABI - zarezerwuj wizytę

Masaż WABI

Masaż

Polanka, 18E, 61-131 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

Moje odczucia podczas i po masażu były bardzo pozytywne. Ponieważ nigdy wcześniej nie poddawałam się masażowi, nie wiedziałam, czego się spodziewać i jaka będzie moja reakcja. Muszę powiedzieć, że wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Efekt odprężenia był fantastyczny. Dziękuję bardzo i zapewniam ,że jeszcze się zobaczymy !

ProEndermologie Instytut Urody - zarezerwuj wizytę

ProEndermologie Instytut Urody

Inne

Katowicka 11, 61-131 Poznań
Bezpieczny salon

Jak zawsze przemiła obsługa i wizyta. Punktualnie z zachowaniem najwyższych standardów w tym szalonym okresie epidemii. Masaż bardzo przyjemny a efekty coraz lepiej widoczne. Relax i odprężenie. 20min dla ciała i ducha ;) Polecam!

PROPEDE - GABINET PODOLOGICZNY - zarezerwuj wizytę

PROPEDE - GABINET PODOLOGICZNY

Inne

osiedle Armii Krajowej 95, 61-381 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

Wszystkie panie pracujące w gabinecie to profesjonalistki z prawdziwego zdarzenia. Usługi na najwyższym poziomie. Poradzą na każdy problem. Bardzo miłe, również z bardzo dobrym podejściem do dzieci- my chodziliśmy również z synem, gdy miał kłopot z kurzajka na stopie. Gorąco polecamy gabinet wszystkim w potrzebie :-)

Psi Fryzjer, Groomer, Strzyżenie Psów Poznań - zarezerwuj wizytę

Psi Fryzjer, Groomer, Strzyżenie Psów Poznań

Inne

osiedle Armii Krajowej 45, 61-376 Poznań
5.0

Dajla, nasza długowłosa piękność (owczarek niemiecki), wygląda zjawiskowo po wizycie u Pani Marty. Suka miała dosłownie sfilcowaną sierść tu i ówdzie, a teraz piękną i gładką czuprynę. Szczerze polecam!

Salony bez rezerwacji online

Studio Urody Magadi - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Magadi

Rzęsy

ul. Katowicka 89c/106, 61-131 Poznań
5.0
niezweryfikowany

Studio Urody Magadi znajduje się przy ul. Katowicka 89c/106 w Poznaniu. Nasz salon tworzy profesjonalny zespół kosmetologów, który zadba o Twój wygląd i chętnie doradzi Ci, jakie zabiegi warto przeprowadzić w konkretnym przypadku. W naszej ofercie można znaleźć makijaż, odchudzanie, a także