Zdjęcie rzęs Gdynia

317 wyników

Hevena Beauty

Rzęsy

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia
5.0
152 opinie

Miła atmosfera, piękne wnętrze, ale najważniejsze - usługi na najwyższym poziomie. To był mój pierwszy manicure tytanowy, pani Alicja dokładnie wytłumaczyła mi, jak to będzie wyglądać i odpowiedziała na wszystkie pytania. Paznokcie wyglądają przepięknie! Dodatkowo wizytę umiliła rozmowa z Panią Właścicielką. Zdecydowanie polecam salon!

Salony z podobnych kategorii

Veoli Clinic

Rzęsy

Świętojańska 43, 81-391 Gdynia
5.0
18 opinii

Dziękuję po raz kolejny za cudne rzęsy. Pani Natalia jest profesjonalistką. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze. Do tego kawka, czekoladka, muzyczka... Czego chcieć więcej? Serdecznie polecam :)

Klinika Piękna Wierzchołowska

Rzęsy

Legionów 102C, 81-472 Gdynia
5.0
12 opinii

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Pani Kasia mnie wysłuchała i zrobiła wszystko tak by fryzura wyglądała dobrze i była łatwa w codziennym utrzymaniu. Wytłumaczyła mi również w jaki sposób suszyć i układać włosy po myciu. Wyszłam bardzo zadowolona i na pewno tam wrócę. Polecam serdecznie

A.J Atelier Angelika Jaworska

Rzęsy

Chylońska 198, 81-007 Gdynia
5.0
6 opinii

Bardzo polecam usługi wykonywane przez A.J. Atelier Angelika Jaworska. Profesjonalne podejście do klienta. Przedłuża rzęsy sprawnie i z użyciem najlepszych produktów, przez co moje spojrzenie jest teraz jeszcze ładniejsze. Dziękuję i będę na pewno wracać.

Perfection Świat Urody

Rzęsy

Ujejskiego, 5, 81-405 Gdynia
5.0
3 opinie

Nasz salon to przede wszystkim miejsce, z niepowtarzalnym wnętrzem i klimatem, które sprawia że czujesz się wyjątkowo. Nieustannie podnosimy nasze umiejętności żeby spełniać twoje oczekiwania. A dla wygody każdego klienta telefonicznie można się umówić nawet poza godzinami pracy salonu.

Orchid Beauty Kosmetologia Estetyczna

Rzęsy

Redłowska 38, 81-454 Gdynia
5.0
1 opinia

Czas rozpocząć akcję: profesjonalna pielęgnacja :) Zapraszam do gabinetu kosmetologii estetycznej Orchid Beauty na profesjonalne zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne, skrojone na miarę Waszych oczekiwań. Przygotowałam dla Was ofertę zawierającą wszystko to, co najciekawsze i najbardziej ef

Zdjęcie rzęs Gdynia 317 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł