Zagęszczanie rzęs Wrocław

684 wyniki

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Rzęsy

Śrutowa 14 / LU2, 50-256 Wrocław
5.0
59 opinii

Ponownie bardzo profesjonalnie i miło, indywidualne dopasowanie do potrzeb. Pani Sylwia zawsze służy dobrą radą w doborze zabiegów a wykonanie jest bardzo dokładne. Bardzo polecam :)

PIU day spa

Rzęsy

Jana Kasprowicza, 95/3, 51-146 Wrocław
4.9
36 opinii

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Wszystkie ewentualne wątpliwości zostały rozwiane przed przystąpieniem do zabiegu. Miłym zaskoczeniem była dawka kremu dodana poza zabiegu, aby zastosować odpowiednia kuracje pozabiegowa w warunkach domowych 😉

Salony z podobnych kategorii

KASUN Twoje Centrum Piękna

Rzęsy

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4553 opinie

Pierwsze dwa dni po zabiegu nie mogłam sobie poradzić z rzęsami, były bardzo podkręcone, zahaczaly o powieki i nie dało się ich pomalować maskarą. Na trzeci dzień rzęsy się ułożyły i są super. Polecam. Fajny efekt.

ROYAL LASER

Rzęsy

Ruska 43/44, 50-079 Wrocław
5.0
368 opinii

Każda wizyta w klinice jest czystą przyjemnością. Osoby tam pracujące, są zawsze uśmiechnięte, z cierpliwością odpowiadają na wszystkie pytani i wątpliwości. Sam zabieg według mnie jest prawie bezbolesny, a efekty są rewelacyjne. Pani Magda dba o komfort swoich klientów, ani przez moment nie czułam się skrępowana. Polecam w 100%. ;)

Royal Studio

Rzęsy

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
102 opinie

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Zagęszczanie rzęs Wrocław 684 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł