Zagęszczanie rzęs Warszawa Ursynów

ULALA DAY SPA

Rzęsy

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
5255 opinii

Mój pierwszy i nieostatni raz z laminowaniem rzęs uważam za jak najbardziej udany. Pani Asia przemiła i bardzo delikatna a efekty są oszałamiające. Będę wszystkim polecać ;)

Angel Style

Rzęsy

Wąwozowa 6 lok.10c, 02-796 Warszawa
4.9
116 opinii

Gorąco polecam. Pani Yana, bardzo dokładna, cierpliwa i sympatyczna. Poświęciła mi 4.5 godziny. Wszystko robiła bardzo starannie, była pomocna przy wyborze techniki i kolorów. Wymyśliła piękne wzorki na paznokcie. Jestem bardzo zadowolona i napewno jeszcze nie raz skorzystam. Dziękuje serdecznie i polecam.

Madiosa nails&beauty

Rzęsy

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, 02-797 Warszawa
4.9
188 opinii

Malowanie piękne, staranne. Niestety w sobotę już w sobotę na wyjeździe zrobił mi się odprysk, a niestety nie miałam kiedy już przyjść, by go naprawić. Być może wynikało to z tego, że manicure miałam tydzień wcześniej, bo przy poprzednich wizytach nie występowała taka sytuacja. Paznokcie bardzo ładnie pomalowane, wizyta trwała dobrą ilość czasu.

Salony z tej samej miejscowości

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Fryzjer

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
2257 opinii

Pani Tatiana jest bardzo profesjonalnym i doświadczonym stylistą fryzur. Bardzo dobrze dobiera kształt fryzury do twarzy klienta. Ma bardzo duże umiejętności artystyczne w doborze odpowiedniej koloryzacji. Przy tym jest bardzo miła i sympatyczna. Serdecznie polecam.

LA GUÈL CLINIC & SPA

Inne

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa
5.0
417 opinii

Cudowne miejsce, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zabieg niesamowicie relaksujący i przyjemny. Moja skóra mimo, że bardzo kapryśna i wymagająca na długo pozostaje miękka i nawilżona.

SanoMedica Ursynów

Inne

Wawrzyńca Surowieckiego 2, 02-785 Warszawa
5.0
201 opinii

Było super! Nie wiem jak minęła ta godzina. P. Karolina wykazała się nie tylko fachową wiedzą i podejściem, ale także zapewniła niesamowicie dobrą atmosferę (nie miłą, nie przyjemną, po prostu po ludzku dobrą). Polecam też z uwagi na inne zabiegi, o których opowiadała. A efekt masażu czuję nadal (i nie było to głaskanie :))

EQUILIBRIUM

Fryzjer

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa
4.9
1023 opinie

Nie ma drugiej tak dokładnej osoby jak Pani Svitlana. Paznokcie trzymają się bardzo dlugo i zrobione są perfekcyjnie! Manicure jest bardzo precyzyjny. Wprawdzie usugla jest trochę długa ale warto poświęcić każda minute!

Paweł Zięba Hair Design

Fryzjer

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa
5.0
296 opinii

Nie zgłaszam żadnych uwag. Znakomita kadra wykonująca swoje zadania w sposób niezwykle staranny i delikatny, jakość obsługi na najwyższym poziomie, komfortowy lokal wyposażony we wszelkie udogodnienia, wysoka kultura osobista oraz elegancki ubiór osób tam pracujących-z całą pewnością można użyć stwierdzenia: strzyżenie marzeń.

Dermapes

Inne

Eugeniusza Romera 10 lokal B1, 02-784 Warszawa
5.0
107 opinii

Gdy przyszłam na wizytę, byłam lekko spanikowana. Nie wiedziałam co mnie czeka. Pomoc okazała się skuteczna, nie czułam żadnego dyskomfortu, wszystko zostało mi wyjaśnione. Na do widzenia dostałam kilka dobrych rad. Jeśli kiedykolwiek będę miała problem wrócę, a również chętnie polecę innym.

Studio Stylizacji Maciej Tkaczyk Frou-Frou

Fryzjer

aleja Komisji Edukacji Narodowej 52/48, 02-797 Warszawa
5.0
531 opinii

Wizyta spełniła moje oczekiwania. W nowej fryzurze czuję się zdecydowanie lepiej. W porównaniu z Maciejem to poprzednie strzyżenia w innych zakładach wyglądały mi na przypadkowe ciachanie

Dobry Fryzjer Warszawa

Fryzjer

Symfonii 5, 02-787 Warszawa
4.9
95 opinii

Bardzo dobry punkt fryzjerski. Pani Justyna świetnie strzyże i czesze; rzadko jestem zadowolona z tego jak wyglądam po wyjściu od fryzjera, zazwyczaj wracam do domu i czeszę się po swojemu , a tu nic z tych rzeczy - nic nie poprawiłam .SUPER !

Zagęszczanie rzęs Warszawa Ursynów

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł