Zagęszczanie rzęs Warszawa Śródmieście

Naturallashes

Naturallashes

Rzęsy

Nowolipki 13, 00-151 Warszawa
4.9
91 opinii

Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i super podejście do klienta. Pani Kasia informowała mnie o wszystkich wykonywanych czynnościach oraz jak mam postępować po zabiegu. Efekt? Obawiałam się, ale wyszło super ! Idealnie dla osób, które nie lubią sztucznych rzęs i chcą uzyskać naturalny efekt.

Salony z podobnych kategorii

Her Eyes Studio

Her Eyes Studio

Rzęsy

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa
4.9
1085 opinii

Pani Nadya - podczas zabiegu zapadam w mikro drzemki:-). Zabieg wykonany w sposób bardzo delikatny, efekt bardzo naturalny, ale wyrazisty - pełen profesjonalizm. Wrócę Pani Ania - jestem bardzo zadowolona z efektu, pięknie dobrany odcień i szerokość brwi - pełen profesjonalizm. Wrócę

Fifty Fifty Concept

Fifty Fifty Concept

Rzęsy

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
2067 opinii

Najlepsze wlosy, rzesy, brwi w Warszawie. Obsluga klienta na najwyzszym poziomie. Zawsze elastycznie i zawsze w kierunku klienta. Fryzjerzy i kosmetyczki bez focha i nadecia. Najlepszy zaklad W Warszawie.

BABINIEC Girl’s

BABINIEC Girl’s

Rzęsy

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa
4.9
1364 opinie

Jedno z niewielu miejsc gdzie świeżo upieczona mama może w pełni zrelaksować się podczas aplikacji rzęs gdy tatuś w tym czasie w ciepłej i sympatycznej atmosferze salonu, przy pysznej kawie opiekuje się synkiem za ścianą. Polecam wszystkim bo każda mama zasługuje by być piękną i taka wychodzi spod rąk Kasi!

Salon Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej Elwira Jarosz

Salon Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej Elwira Jarosz

Rzęsy

Czerniakowska 155 , 00-453 Warszawa
5.0
58 opinii

Serdecznie polecam salon i panią Elwirę - zawsze profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Pani Elwira potrafi świetnie doradzić co dla nas w danym momencie najlepsze, obserwuje stan cery klientki i dobiera zabiegi w zależności od potrzeb. Korzystam z usług salonu regularnie od roku i zawsze jestem bardzo zadowolona.

Zuza Makeup Art

Zuza Makeup Art

Rzęsy

ul. Ptasia 2, 00-138 Warszawa
5.0
20 opinii

Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa klienta. Widać zaangażowanie, staranność, dokładność i sumienność wykonywanej pracy, czego efektem są piękne, prawie nie wypadające po 3 tygodniach noszenia rzęski. Bardzo polecam i zachęcam do kontaktu z Zuzą i Olą ❤️

Fifth Avenue Warszawa

Fifth Avenue Warszawa

Rzęsy

Mokotowska, 49, 00-542 Warszawa
5.0
38 opinii

Polecam to miejsce każdemu, efekt końcowy jest zawsze rewelacyjny. Przyszłam do salony z określonym konceptem i zaproponowano mi lekką zmianę w moim pomyśle. W efekcie mam piękne paznokcie. Pracownicy tutejszego salonu potrafią dobrze doradzić, co świadczy o dużym doświadczeniu i wysokim poczuciu estetyki.

Zagęszczanie rzęs Warszawa Śródmieście

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł