Przejdź do głównej zawartości

Zagęszczanie rzęs Warszawa

ULALA DAY SPA - zarezerwuj wizytę

ULALA DAY SPA

Rzęsy

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Dziewczyny z Ulala są niesamowite! Manicure i pedicure na najwyższym poziomie ❤️ Rzęsy wykonane starannie oraz w przemiłej atmosferze ❤️ Jeśli szukacie idealnego miejsca aby w 100% być zadowoloną z usług szczerze polecam specjalistki z najlepszego salonu na Ursynowie!

NatttLashes - zarezerwuj wizytę

NatttLashes

Rzęsy

Marszałka Józefa Piłsudskiego 20A, 05-410 Józefów
5.0
Bezpieczny salon

Chodzę do pani Natalii na rzęsy już ok 2 lat, ostatnio spróbowałam u konkurencji i moje zdanie brzmiało tak : jeździłam do tej pory Mercedesem AMG rocznik 2019, to po co wsiadłam do Mercedesa 2000???🤔🤔 Uważam, że jest mega profesjonalna w tym co robi💖

Lash Studio By Magdalena Dudek - zarezerwuj wizytę

Lash Studio By Magdalena Dudek

Rzęsy

Jana Kazimierza 30 lok u10, 01-248 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Starannie wykonana aplikacja rzęs. Profesjonalne podejście do Klienta. Bardzo polecam i na pewno wrócę :-) Ps. Mogłaby jednak lecieć gdzieś w tle muzyka bo podczas ponad 2h trwała grobowa cisza.

La premiere - zarezerwuj wizytę

La premiere

Rzęsy

Grójecka 107, 02-101 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Mam duże problemy ze stopami. Od kąd trafiłam do Lapremierki do Pani Moniki ich stan uległ znacznej poprawie. Moje paznokcie przestały wrastać, a produkty, ktore Pani Monika polecila mi stosować w domu spowodowaly, ze moje stopy juz nie sa takie wysuszone. Dziękuje i polecam

Zabieg zagęszczania rzęs w Warszawie to inaczej doklejanie rzęs sztucznych do naturalnych z pomocą specjalnego preparatu wiążącego. W czasie zabiegu klientka znajduje się w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami. W zależności od indywidualnych preferencji klientka można dostosować długość, jak i kolor rzęs. Dzięki temu można osiągnąć bardzo naturalny efekt, jak i spektakularne wrażenie. 

Ile trwa zagęszczanie rzęs w Warszawie?

Czas trwania zabiegu może wynosić około dwóch godzin. Wszystko zależy od przyjętej metody, czyli ilości doklejanych rzęs. Wpływ na długość zabiegu ma również doświadczenie kosmetyczki. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ stosowane produkty zagęszczające rzęsy są naturalne i posiadają odpowiednie badania dermatologiczne. Efekt zabiegu może utrzymywać się nawet przez trzy miesiące, ale konieczne są zabiegi uzupełniające, powtarzane średnio co kilka tygodni. Po wykonanym zabiegu można powrócić do normalnych zajęć, w tym: korzystać z sauny i basenu, tuszować rzęsy i wykonywać hennę.

Jak zagęścić rzęsy w Warszawie?

Aby zagęścić rzęsy, należy dokleić kępki rzęs. Kępki doklejane są za pomocą specjalnego kleju nad górną powieką. Aby uniknąć wypadania naturalnych rzęs, należy naklejać kępki tuż nad nimi. Wymaga to precyzji i doświadczenia. Zabieg znacząco poprawia wygląd oka. Spojrzenie nabiera głębi i ciekawego wyrazu, o którym marzy każda kobieta. 

Czy zagęszczanie rzęs jest bezpieczne?

Wiele osób obawia się o bezpieczeństwo zabiegu zagęszczanie rzęs w Warszawie. Zabieg wykonywany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym niesie ze sobą minimalne ryzyko podrażnień. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest natomiast wrażliwa cera, niektóre choroby skóry, a także choroby alergiczne oczu, które mogą być przyczyną podrażnień. Wśród powodów, które stanowią przeciwwskazanie do wykonania zabiegu wymienia się także: jaskrę, zespół suchego oka, zaćmę, zapalenie spojówek, uczulenie na klej do rzęs, jęczmień, a także opryszczkę. Przed rozpoczęciem zabiegu stylistka powinna przeprowadzić krótki wywiad, wykluczający występowanie wskazanych przypadłości u klientki.

Gdzie warto umówić się na zagęszczanie rzęs w Warszawie?

Wybierając salon kosmetyczny z Warszawy z ofertą zagęszczania rzęs, warto kierować się opiniami na jego temat. Taką możliwość oferuje portal Moment.pl, który gromadzi usługi salonów, ich cennik, a także opinie klientów. Dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje znajdują się w jednym miejscu.