Przejdź do głównej zawartości

Zagęszczanie rzęs Kraków

HEY GIRLS KRAKÓW - zarezerwuj wizytę

HEY GIRLS KRAKÓW

Rzęsy

Józefa Dwernickiego 1, 31-530 Kraków
Bezpieczny salon

Bardzo polecam usługę przedłużania rzęs w salonie Heygirls! Usługa wykonanana profesjonalnie, Pani Mariia to sympatyczna dziewczyna z doświadczeniem w przedłużaniu rzęs. Polecam usługę i wrócę do Was !:)

Beauty Bar Lounge - zarezerwuj wizytę

Beauty Bar Lounge

Rzęsy

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków
4.94
Bezpieczny salon

Klasa szyk i elegancja tak mozna na pierwszy rzut oka opisac salon. Po dalszym rozeznaniu jest jeszcze lepiej. Najwyzszej jakosci kosmetyki i sprzety polaczone z profesjonalizmem obslugi daje niebanalne polaczenie. Świetnie ze cos tak wyjatkowego pojawilo sie na kosmetycznej mapie Krakowa. Szczerze polecam.

Centrum Urody SZMINKA - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody SZMINKA

Rzęsy

Myślenicka 133, 30-698 Kraków
4.94
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam stylizację rzęs oraz regulację woskiem i hennę brwi u Pani Wioletty. Usługa wykonana na najwyższym poziomie, efekt mega zadowalający, dokładnie taki o jaki mi chodziło- rzęski bardzo delikatne i estetyczne. Dopełnieniem są bardzo dokładnie wyregulowane i wystylizowane brwi. Dziękuję za usługę:)

Skotii Lash Studio Stylizacji Rzęs i Paznokci  - zarezerwuj wizytę

Skotii Lash Studio Stylizacji Rzęs i Paznokci

Rzęsy

Stanisława Konarskiego 5, 30-049 Kraków
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Agusia to jest mistrzyni w swoich fachu. Perfekcjonistka, umie doradzić :) robię rzeski już ponad rok u Agi i nigdy nie byłam nie zadowolona. Miła atmosfera, polecam wszystkim z całego serca ❤

Beauty Park Solvay - zarezerwuj wizytę

Beauty Park Solvay

Rzęsy

Zakopianska 105/013, 30-418 Krakow
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

super dokładnie wykonany pedicure. Wszystko o co prosiłam (np opracowanie wrastających paznokci, długość paznokcia, pozostawienie jak największej powierzchni do pomalowania:), zostało spełnione. Komfortowo, w przyjaznej atmosferze, przy pięknej muzyce.