Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Zabrze

Impression - Małgorzata Bardadyn - zarezerwuj wizytę

Impression - Małgorzata Bardadyn

Rzęsy

De Gulle’a 1, 41-800 Zabrze
4.89
Sprzedaż bonów

Podstawą dobrego wyglądu jest odpowiednia pielęgnacja, zadbane brwi i rzęsy oraz stonowany makijaż. W naszym gabinecie wierzymy, że najlepsze efekty przynosi połączenie najnowszych kosmetycznych technologii z mocą najskuteczniejszych kosmetyków. Dlatego do zabiegów kosmetycznych wybrały

Duo Beauty Anna Gawełczyk - zarezerwuj wizytę

Duo Beauty Anna Gawełczyk

Rzęsy

Wolności 20, 41-700 Ruda Śląska
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Duo Beauty to salon kosmetyczny, w którym zadbasz o swoją urodę z najwyższą starannością. Oferuję nie tylko podstawowe zabiegi kosmetyczne, takie jak makijaż, henna brwi, depilacja, manicure czy pedicure. W mojej ofercie znajdą Państwo również makijaż permanentny, zabiegi parafinowe, czy st

Salony z tej samej miejscowości

Gryfny Chop - zarezerwuj wizytę

Gryfny Chop

Fryzjer

Paderewskiego 7c, 41-710 Ruda Śląska
4.99
Bezpieczny salon

Strzyżenie bardzo profedsionalne, poziom obsługi klienta na najwyższym poziomie. Odbicie w lustrze przypomina nam o tym że po wyjściu od barbera będziemy musieli się zmierzyć z trudnościami dnia codziennego (może jakieś żaluzje ?) natomiast przed samym lustrem pełen relaks i luz . Pozdrawiam

Fryzjer Męski - zarezerwuj wizytę

Fryzjer Męski

Barber

dworcowa 9, 41-800 Zabrze
Sprzedaż bonów

Druga wizyta i w sumie to już raczej będzie moje stale miejsce jako usługa strzyżenia . Świetna sprawa iż Marcin (pewnie i Wiktoria tez, chociaż jeszcze nie miałem okazji by jej nożyczki mnie "dopadły" :) ) potrafi doradzić jaka fryzura będzie komu pasować .

Stylizacja rzęs w Zabrzu – sposób na piękne i podkręcone włoski

Stylizacja rzęs w Zabrzu to ostatnimi czasy jeden z najpopularniejszych zabiegów, na jaki decydują się kobiety w różnym przedziale wiekowym. Dobrze zrobione rzęsy w Zabrzu to nie tylko piękny wygląd i ładnie prezentująca się twarz, ale i wygoda oraz komfort, na co dzień. Długie, gęste i podkręcone rzęsy stanowią doskonały atut urody każdej kobiety, która pragnie czuć się dobrze w swoim ciele i korzystać z życia na pełnych obrotach.

Zabieg na rzęsy w Zabrzu – dla każdego coś dobrego

Salony kosmetyczne w Zabrzu specjalizujące się w rzęsach posiadają w swojej ofercie usługi i zabiegi polegające na stylizacji rzęs. Wśród nich znajdują się mniej lub bardziej czasochłonne, polegające na doklejaniu sztucznych rzęs lub takie, które polegają na delikatnym liftingu. Każdy z pewnością znajdzie cos dla siebie. Zabiegi na rzęsy w Zabrzu mają na celu poprawę ogólnego wyglądu twarzy oraz nadaniu jej odpowiednich rysów. Umiejętnie doklejone rzęsy stanowić będą doskonałą oprawę oczu oraz komfort użytkowania, na co dzień.

Do najczęściej wybieranych metod stylizacji rzęs w Zabrzu wybiera się technikę 1: 1, polegającą na doklejaniu jednej rzęsy sztucznej do jednej rzęsy naturalnej oraz lifting rzęs. Obydwie metody cieszą się dużą popularnością i są często wybierane przez liczne grono klientek, ceniących sobie wysoką jakość.

Efekty przedłużania rzęs

Efektem przedłużania rzęs są zdecydowanie spektakularne rezultaty w postaci wyglądu całej twarzy, gdzie oczy zostają podkreślone a rysy wyostrzone. Zabiegi przedłużania rzęs w Zabrzu powodują, że włoski prezentują się naturalnie jednocześnie stając się bardziej wyraziste, gęste i podkręcone. Stanowią wyraźny punkt całej twarzy i odświeżają jej wygląd.

Zabiegi na rzęsy w Zabrzu – czy to bezpieczne?

Zabiegi na rzęsy w Zabrzu to procedury całkowicie bezpieczne, bezbolesne i nieinwazyjne. Nie wymagają szczególnych przygotowań i środków postępowania, – jeżeli są odpowiednio wykonane nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia lub życia klientek.

Umów się na wizytę do salonu kosmetycznego w Zabrzu

Na Moment.pl możesz umówić się na wizytę do wybranego przez siebie salonu kosmetycznego w Zabrzu specjalizującego się w rzęsach. Szybko, sprawnie i bezproblemowo odszukasz miejsca pod względem interesujących Cię filtrów: lokalizacja, cena, opinie i prestiż salonu. Dzięki temu unikniesz przykrych doświadczeń i otrzymasz usługę na najwyższym poziomie, która zaowocuje pięknym i zjawiskowo urokliwym spojrzeniem.