Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Wrocław Tarnogaj

Salony z tej samej miejscowości

Manufaktura Fryzur - zarezerwuj wizytę

Manufaktura Fryzur

Barber

Armii Krajowej 48H, 50-541 Wrocław

Każda wizyta w Manufakturze to świetna przygoda. Kinga poza tym, że jest świetnym fachowcem jest również przemiłą, ciepłą i uśmiechniętą osobą. Ciekawie się przebywa w jej towarzystwie. Polecam serdecznie. Bardzo.

Salon Anna Volkova - zarezerwuj wizytę

Salon Anna Volkova

Fryzjer

Armii Krajowej 48N, 50-541 Wrocław
4.96

Wizyta bardzo miła od początku - zostałam wysłuchana, Pani Ania podała swoje propozycje. Komfortowe mycie, nałożenie maski, no i fachowe cięcie. Dodatkowo zdiagnozowane problemy moich włosów, zalecona ich pielęgnacja. Teraz już tylko zbieram komplementy, że super mi w nowej fryzurze 🌷

DERMADERM Gabinety Lekarskie  - zarezerwuj wizytę

DERMADERM Gabinety Lekarskie

Inne

aleja Armii Krajowej 48s, 50-541 Wrocław
4.91

Pani doktor jest świetnym specjalistą w swoim zawodzie. Wyjaśnia wszystko pacjentowi, udziela wielu rad i świetnie dostosowuję leczenie. W dodatku jest bardzo miła i profesjonalna. Bardzo polecam Panią doktor Monikę. Każdej osobie, która poleciłam p. Monike jest zadowolona z wyboru lekarza.

Płatności online
Gabinet Dietetyczny Proporcja - zarezerwuj wizytę

Gabinet Dietetyczny Proporcja

Inne

aleja Armii Krajowej 48s, 50-541 Wrocław
4.98
Płatności online
Sprzedaż bonów

Jestesmy bardzo zadowoleni z mezem z efektow jakie mamy po pierwszych kilku tygodniach stosowania diety. Efekty przeszly nasze oczekiwania. Czujemy sie lepiej i wygladamy lepiej. Pani Maga jest bardzo kompetentna, cierpliwa osoba, ktora wspaniale towarzyszy nam w procesie zmainy nawykow zywieniowych.

Salony bez rezerwacji online

Kamfora  - zarezerwuj wizytę

Kamfora

Rzęsy

Klimasa 47, Wrocław
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Kamfora- mobilny salon kosmetyczny. Wykonuję profesjonalne usługi kosmetyczne z dojazdem do domu. Posiadam odpowiednie wyposażenie i sprzęt, aby zapewnić moim klientom pełną wygodę i profesjonalną obsługę w ich własnym domu. Jestem kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem.